Samsung Galaxy S8 telefona Android 10 neden gelmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oda kötü bir şey değil.

Hmm o zaman ben bi ROM yapayım ama içi casus yazılım dolu olsun, cihaza girilen tüm verileri bana otomatik olarak mail atsın, fotoları falan. Ama bu program arkada çalışırken asla kendini sana göstermesin. Çünkü benim emrimde ve onu programlayan da benim. Yükler misin bu ROM'u?

Hmm o zaman ben bi ROM yapayım ama içi casus yazılım dolu olsun, cihaza girilen tüm verileri bana otomatik olarak mail atsın, fotoları falan. Ama bu program arkada çalışırken asla kendini sana göstermesin. Çünkü benim emrimde ve onu programlayan da benim. Yükler misin bu ROM'u?

Önümüze geleni indirmiyoruz zaten, güvenilir, test edilmiş ve içinde ki kaynak kodlarını APK ları kontrol ederek yüklüyoruz. Ve XDA dışından indirmiyoruz.

İlk önce yapın hocam XD.

Önümüze geleni indirmiyoruz zaten, güvenilir, test edilmiş ve içinde ki kaynak kodlarını APK ları kontrol ederek yüklüyoruz. Ve XDA dışından indirmiyoruz.

Aynen öyle. Ne bileyim ben yine de güvenmiyorum. Her zaman her şeyin orjinalini tercih ederim.

Android kullanan hiçbir marka, maliyet artmasın diye Android güncellemesi vermez eski telefonlarına. Bunu birisi bir videosunda anlatmıştı, şu an anımsayamadım. Android açık kaynaklı bir yazılım olduğu için her firma alıp kendi telefonlarına özel olarak romluyor mu diyorsunuz her ne diyorsanız işte ayarlıyor. Fakat bunu her telefon modeline göre yapmak hem emek hem para istiyor. Gördüğünüz üzere sadece Samsung değil diğer hiçbir firma kolay kolay güncelleme vermiyor, verse bile aradan aylar, yıllar geçiyor. Sizleri bu kadar önemsiyorlar işte ❤

Geri
Yukarı