Samsung Galaxy S9 Şarjı Hızlı Tükeniyor

sıddııık

Centipat
Daha fazla  
S9 telefonum var. Şarjım IPhone'dan bile daha hızlı bitiyor. Bataryasını değiştirdim hiçbir işe yaramadı. Ne yapabilirim? Telefonu akşam koyduğumda 100 iken şarjı sabahleyin 50 60'a iniyor. Arkada çalışan uygulama yok çünkü telefonu da sıfırladım. Yine bir işe yaramadı.

S9 telefonum var. Şarjım IPhone'dan bile daha hızlı bitiyor. Bataryasını değiştirdim hiçbir işe yaramadı. Ne yapabilirim? Telefonu akşam koyduğumda 100 iken şarjı sabahleyin 50 60'a iniyor. Arkada çalışan uygulama yok çünkü telefonu da sıfırladım. Yine bir işe yaramadı.
Yeni taktiginiz bataryanin markası nedir?

Telefonunuzu ıslak bez ile sildiniz mi? Ne alaka demeyin? Benim Samsung Galaxy Grand Neo telefonum da öyle olmuştu.

Telefonunuzu ıslak bez ile sildiniz mi? Ne alaka demeyin? Benim Samsung Galaxy Grand Neo telefonum da öyle olmuştu.
Hocam yanlış anlamayın da Anakarta ya da bataryanın hizasında ıslak mendil veya bezle müdahale ediyorsanız bence normal. Kullandığı batarya markasını bilmemiz gerek.

Yeni taktiginiz bataryanin markası nedir?

Vallahi hiç bilmiyorum telefoncu bir tane takmıştı geri işe yaramadığından çıkarttırdım kendi orijinal bataryası duruyor.

Sildim ama silmeden önce de aynıydı sildikten sonra da değişen bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı