Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T113 tablet kaça satılır?

300 - 350 TL

Zamanında 240 TL'ye sıfır almıştım, şimdi uçmuş fiyatları.
Temiz mi? Bana kaça satarsın? :)

Batarya ömrü falan da iyiyse iyi bişey söylersen düşünebilirim. :)
%100 sarjda sadece youtuba bakarsanız 6 7 saatte biter ama ne için kullanıcaksınız bilemiyorum . Ama bataryada sıkıntı yok .
%100 sarjda sadece youtuba bakarsanız 6 saatte biter ama ne için kullanıcaksınız bilemiyorum . Ama bataryada sıkıntı yok .

Bana [email protected] dan ulaşın hocam konuşalım. Alıcıysan.
Ne zaman alındı, garantisi var mı, ekranda çizik var mı ve bataryası ne kadar sürede bitiyor tam parlaklık ve yoğun kullanımda ? Bu bilgileri verirseniz bende evdeki kardeşim için tablet arayışındayım, sizinkini alabilirim. Ancak bana temiz olması, çizik olmaması ve küçük oyunlar + youtube için kullanılacak bir şey lazım.

Ne zaman alındı, garantisi var mı, ekranda çizik var mı ve bataryası ne kadar sürede bitiyor tam parlaklık ve yoğun kullanımda? Bu bilgileri verirseniz bende evdeki kardeşim için tablet arayışındayım, sizinkini alabilirim. Ancak bana temiz olması, çizik olmaması ve küçük oyunlar + YouTube için kullanılacak bir şey lazım.

Garantisi bitti çizik yok ekranda. PUBG Mobile gibi oyunları açcağını sanmıyorum fakat brawl star gibi oyunları oynayabilir. Bataryada sıkıntı yok. Garantisi bitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı