Samsung Galaxy Tab 3 Lite'a Windows 8 Yüklemek

kamil484k

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim SM-T110 model bir tabletim var. Oyun falan için kullanmıyorum. Netflix, YouTube falan izlemek için de kullanıyorum ama çok yavaş. Bu yüzden Windows 8 veya 8.1 yüklemek istiyorum nasıl yapabilirim?
Not: Tablet Root'lu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihazlara Windows kurmak imkansız , Windows telefon ve tabletlerin kullandığı işlemcileri desteklemiyor , eğer çok istiyorsamız launcher kullanınız.

Bu cihazlara Windows kurmak imkansız , Windows telefon ve tabletlerin kullandığı işlemcileri desteklemiyor , eğer çok istiyorsamız launcher kullanınız.
ben windowsu arayüz için istemiyorum cihaz çok eski bir de bunun üstüne samsungun koyduğu cihazı yavaşlatan kendi teması var ben windowsu hızlanması için istiyorum
hem launcher daha da yavaşlatır neyse custom rom ile stok android yüklemeyi deniycem

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı