Samsung Galaxy Tab A7 İncelemesi

Bugün bana ilçenin dağıttı tableti aldım. Nasıl aldım derseniz bu ilçede ayrım yok, bütün öğrencilere tablet verdiler. İlkokul dışında bütün kategorilere verdiler, üniversite de dahil yani ilçenin nüfusu 45 bin, 10 bin tablet dağıtıldı. Tableti aldığımda ilk olarak Zoom ve EBA yükledim ve derse girdim yani yeni olduğundan herhalde yarım saat derste yüzde 1 gitti, daha oyun indirmedim indirmeyi de düşünmedim. Şarj olarak yanında verilen şarj ile 4 saat 30 dakikada şarj oluyor. Eğer hızlı şarj alırsanız ekstradan 0'dan 100'e 2 saat 20 dakikada oluyor. Şarjı daha 95. Bitince kaç saat gittiğini yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Makaleler
10
Fotoğraf yok, teknik özellik yazılmamış, eksiler artılar belirtilmemiş, bu inceleme değil. İlk izlenim paylaşmışsınız sadece.

Her neyse, hayırlı olsun.

VİPER34

Centipat
Makaleler
1
Yer
gizli bilgi
Fotoğraf yok, teknik özellik yazılmamış, eksiler artılar belirtilmemiş, bu inceleme değil. İlk izlenim paylaşmışsınız sadece.

Her neyse, hayırlı olsun.

Yakında bunla ilgili blog yazacağım.

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Kusura bakmayın ilk defa açtım eksiklerim varsa affola.
Estağfurullah, demek istediğim yazdığınızın inceleme olarak adlandırılması için çok daha fazla şey içermesi gerektiği.

Tabletin size geliş hikayesini ve kısa bir süreliğine batarya değerlendirmesini paylaşmışsınız sadece.

Günlük kullanım, oyun performansı, pil, kamera, ses performansı gibi özelliklere değinirseniz tableti almak isteyen kişilerin aklında bir fikir oluşur; daha iyi bir inceleme olur.

Yukarı