Çözüldü Samsung Galaxy Tab S7 FE kılıf kapağını arkaya atınca kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UgurTRN

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Samsung Galaxy Tab S7 FE tabletime bir kılıf aldım. Kılıf işlevli güzel lakin bazen hoca vizit atarken tableti yanıma almak gerekiyor. Tablet elimdeyken kılıfın kapağını arkaya yağıştırdığımda tablet kapanıyor. Kılıfın kapağını geri çektiğimde açılıyor hatta bazen kapan-açıl-kapan-açıl yapıyor sinir oldum bunun bir çözüm yolu yok mudur? Sorun neden kaynaklanıyordur?

Fuchsia Galaxy Tab S7 Fe Lte T737-t736-t733-t730 Için Premium Kalemlikli Standlı Katlanabilir Tablet Kılıfı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL kılıf.

Çözüm
Aynı sorun bende de var Samsung'la görüştüğümde kılıfın manyetiğinin tableti etkilediğini söylediler. Yeni kılıf alıp deneyeceğim. Acaba siz de hala sorun devam ediyor mu tabletle ilgili bir problem mi var?

@UgurTRN Cevap verirseniz çok sevinirim. Tableti daha dün aldım. Tabletle ilgili bir sorun varsa gidip değiştireceğim :)
Hocam yeni gördüm. Öncelikle bu ayarı kapattım; aksesuarlar bölümünden kapatılıyor ayarlardan, manyetik etkilemiyor kapatınca.
Aynı sorun bende de var Samsung'la görüştüğümde kılıfın manyetiğinin tableti etkilediğini söylediler. Yeni kılıf alıp deneyeceğim. Acaba siz de hala sorun devam ediyor mu tabletle ilgili bir problem mi var?

@UgurTRN Cevap verirseniz çok sevinirim. Tableti daha dün aldım. Tabletle ilgili bir sorun varsa gidip değiştireceğim :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam yeni gördüm. Öncelikle bu ayarı kapattım; aksesuarlar bölümünden kapatılıyor ayarlardan, manyetik etkilemiyor kapatınca.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı