Samsung Galaxy Tab'e SM-T560 Zoom yüklenmiyor

Abrams

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Kardeşimin tabletine ders Zoom yükleyeceğim, ama Play Store'da aratınca Zoom. Us şirketinin sadece Zoom rooms uygulaması karşıma çıkıyor, diğer uygulamalar rehber uygulamaları ve Zoom. Us'a ait değil. Zoom Cloud meetings çıkmıyor, Rooms'u yükleyip baktığımda ise ortaya bir tane kod istiyor, kodu girmeye çalışıyorum kod girme yerini seçip klavyeye bir şey yazmaya çalışınca tepki vermiyor. Cloud Meetings'i nasıl indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Root attıktan sonra ROM kurmasanız bile artıları olabilir mesela tabletin işlemci frekanslarını kontrol edebilirsiniz şarj durumuna göre ya da gerekli performansa göre istediğiniz gibi ayarlarsınız ve daha bir çok işe yarar.

Tablet garantiden çıkar ama sürüm yükseltilir ve eğer önceden böyle işler ile uğraşmadıysanız yapmanızı önermem.

Katılıyorum ben daha önce denedim sonuçları bayağı kötü oldu. Şarj 3'er 3'er azalmaya başladı. Tablet sürekli takılmaya başladı. Hiçbir uygulama açılmamaya başladı. Format attık düzelmedi.

Katılıyorum ben daha önce denedim sonuçları bayağı kötü oldu. Şarj 3'er 3'er azalmaya başladı. Tablet sürekli takılmaya başladı. Hiçbir uygulama açılmamaya başladı. Format attık düzelmedi.
Öyleyse zaten yapmam. Zaten kardeşim oyun falan oynuyor tablette içine etmeyelim tabletin.

Yüklediğiniz rom donanıma zarar vermiş olabilir. Veya sorunlu olabilir format derken rom u yeniden mi yüklediniz yoksa stok rom mu attınız?

Yüklediğiniz ROM donanıma zarar vermiş olabilir. Veya sorunlu olabilir format derken ROM'u yeniden mi yüklediniz yoksa stok ROM mu attınız?

Hayır o zamanlar pek anlamıyor dum sonra 8. sınıfa geçtim ve LGS'den dolayi hiç bakmadım tablete. Ondan sonra elime aldığımda tablete hiçbir şey olmamış gibi çalışıyordu.
Hayır o zamanlar pek anlamıyor dum sonra 8. sınıfa geçtim ve LGS'den dolayi hiç bakmadım tablete. Ondan sonra elime aldığımda tablete hiçbir şey olmamış gibi çalışıyordu.

Yani stok ROM falan hiçbir şey atmadım format attıktan sonra.

Öyleyse zaten yapmam. Zaten kardeşim oyun falan oynuyor tablette içine etmeyelim tabletin.
Android 4.4 den yuksek rom yukleyemezsiniz zaten. Arkadaslar rom atinca surum yukseltmek diye bir sey yok bilginiz olsun. Sadece islemci frekansi sistem uygulamalari falan degistirilebilir. Ona hicbir sekilde zoom kurulamaz yani. Belki zoomun eski surumleri 4.4 OS destekliyordur onu bilemem.

Kardeşimin tabletine ders Zoom yükleyeceğim, ama Play Store'da aratınca Zoom. Us şirketinin sadece Zoom rooms uygulaması karşıma çıkıyor, diğer uygulamalar rehber uygulamaları ve Zoom. Us'a ait değil. Zoom Cloud meetings çıkmıyor, Rooms'u yükleyip baktığımda ise ortaya bir tane kod istiyor, kodu girmeye çalışıyorum kod girme yerini seçip klavyeye bir şey yazmaya çalışınca tepki vermiyor. Cloud Meetings'i nasıl indirebilirim?

Bana da inmiyor. Ne yapayım? 13 yıllık bilgisayarla idare ediyorum. Benim tablet de aynı. Android 4.4.4 çoğu oyunu kaldıramıyor ama Zoom da inmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı