Samsung Galaxy Trend Plus & Galaxy Grand Neo?

Keroo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar acill yardımlarınızı bekliyorum nolur fikir verin!..

Babam bana telefon alıcakmış trend plus veya grand neo sen seç dedi başka seçenek yok!
Hangisi daha iyi? Moto G demeyin Moto G bozulduğu için alıyor.. Ki bi daha motorola 5 tl dahi olsa almam teknik servis olayı yok sıfır!.. Turkcell t50 yede bi ısınamadım t40 kullandım ben güncel hoş bişey olsun istiyorum ama babam bu ikisinden 1 i olcak diyor illa fazla para dökmüşüm zamanında telefona.. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler..

t50 güncelleme alırmı vs düşünmek istemiyorum asus hakkında bilgim yok arastırıcam :) bu arada teşekkürlerr konuyla ilgilendiğin için çoğu kişi zaten grand çöp diyor o yüzden istemiyorum ancal daha önce çok fazla telefon değiştirdiğimden 2 seçenekten en iyisi grand neo :(

T50 güncelleme alır ancak sürekli destek gelmez diye düşünüyorum. Moto G kadar güncelleme gelmez yani. :) Zenfone güzeldir tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

T50 güncelleme alır ancak sürekli destek gelmez diye düşünüyorum. Moto G kadar güncelleme gelmez yani. :) Zenfone güzeldir tavsiye ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Zenfone artıları kadar eksileride dikkat çekici kafamm cacık oldu iyice :(
Artılar: Tasarım, fiyat, dokunmatik hassasiyeti, malzeme ve üretim kalitesi, ekran dayanıklılığı, parmak izi azaltan kaplama, ZenUI arabirimin sadeliği ve hızı, gereksiz uygulama barındırmaması.

Eksiler: GSM görüşmelerinde seste kısmi boğukluk.Android 4.4 yerine 4.3 sürümü ile gelmesi. Çalışmayan bazı Android uygulamaları, oyunları olması. Bataryanın çıkartılamaması.

Bu telefonlardan daha uzun ömürlü olacak. Bunları alırsan 1 sene sonra çöpe atacaksın. Moto G'den gelip hele Samsung'a geçersen yazık edersin.

Ama ciddi ciddi Lumia düşün derim. Android'e ihtiyacım olmasa gider direkt Lumia alırım. Kullanımına biraz alışmak gerekiyor sadece. Mağazada iki dakka kullanırken aşağı yukarı alıştım. Gereksiz şeyler yok. Sistem kasmıyor. Yıl geçtikçe Android kadar yavaşlamıyor. Kişileştirebilirlik biraz az tabii Android'e göre. Onun dışında sıkıntı yok.

Lumia kullandım lumia 820 kullandım. :) Tamam çok iyi telefon ama bana göre değildi. Asus ve grand neo ikisinden biri bizimkilerinde kafasına yattı. Asus bir şu ses boğuk diyor ama çözümü vardır herhalde. Bataryanın çıkmaması da sorun olmaz diye düşünüyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı