Samsung Galaxy Watch 4 44mm vs 46mm

onur94

Hectopat
Arkadaşlar Samsung Galaxy Watch 4 alacağım. 44mm ve 46mm arasında kararsız kaldım. Döner bezel ve ağırlık olarak farkları var. Kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz?

Dosya Ekleri

• 44mm.jpg
    44mm.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 46mm.jpg
    46mm.jpg
    20,1 KB · Görüntüleme: 48
Bence tamamen zevk meselesi. Ben döner bezeli olanları daha çok beğeniyorum ama ekran boyutuda farklı. İkisini de elinize alıp hangisini beğenirseniz alın. Ha birde bunların kullandığı materyaller farklı.

Watch 4 46 mm için bile şarjı çok az gidiyor deniliyor, 42 mm ne durumdadır düşünmek istemiyorum. Alacaksanız 46 mm modelini alın, alternatif olarak da Huawei Watch GT 3 46 mm modeline bakabilirsiniz; ben Huawei Watch GT 2 46 mm modelini kullanmaktayım ve 2 hafta şarjı gidiyor.

2 gün önce Huawei Watch GT 3 46 mm aldı arkadaş, o çok araştırıp ürün seçer. Dediğine göre sizin alacağınız saatin pil ömrü 1 bilemedin 2 günmüş. Huawei'ye yönelin derim en az 5 gün pil ömrü var. Ve çok daha klas duruyor.

Arkadaşlar Samsung Galaxy Watch 4 alacağım. 44mm ve 46mm arasında kararsız kaldım. Döner bezel ve ağırlık olarak farkları var. Kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz?
İkisinin bezel haricinde içi tamamen aynı. Birinde bezel fiziksel buton, birinde de dokunmatik. Hangisi olacağı kişisel tercih meselesi. Ben lansman tarihinden bile önce almıştım 44'lüğünü, halen kullanıyorum.
44 ve 46 dediği de o farktan zaten, yoksa ekran boyları da aynı.

Watch 4 46 mm için bile şarjı çok az gidiyor deniliyor, 42 mm ne durumdadır düşünmek istemiyorum. Alacaksanız 46 mm modelini alın, alternatif olarak da Huawei Watch GT 3 46 mm modeline bakabilirsiniz; ben Huawei Watch GT 2 46 mm modelini kullanmaktayım ve 2 hafta şarjı gidiyor.
2 gün önce Huawei Watch GT 3 46 mm aldı arkadaş, o çok araştırıp ürün seçer. Dediğine göre sizin alacağınız saatin pil ömrü 1 bilemedin 2 günmüş. Huawei'ye yönelin derim en az 5 gün pil ömrü var. Ve çok daha klas duruyor.
Uzun süredir araştırıyorum Huawei Watch GT 3 ve Samsung Galaxy Watch 4 arasında çok kaldım. Samsung akıllı saat olarak daha işlevsel. Mağazası, kadranları, spor fonksiyonları daha iyi. Huawe'nin tek artısı bataryası. Mağazası çok kötü, uygulamalar basit, kadranların iyi olanları hep paralı.

@onur94 Hahaha hocam aynısını saati alınca arkadaş da söyledi, sinirlendi her şey paralı sanıp. Sonra 5bin kişilik GT 3 için olan Telegram grubuna girince bütün keyfi yerine geldi. Binlerce tasarım var ücretsiz ve çok güzel. Mağazadaki ücretlilere göre çok daha güzel. Yani kadran olarak endişeniz olmasın. Halledemeyeceğiniz ve benim de bir bilgimin olmadığı tek şey spor işlevleri o da sizin tercihiniz. Ben alacak olsam pile dikkat ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı