Samsung Galaxy Watch 5 alınır mı?

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 11 satıp A73 artı bu saati alacağım memnun değilim 11'den o yüzden size pil ömrü ve kalitesi olsun sizce nasıl önerir misiniz bir de bu denizde nasıl suya dayanıklılığı kuvvetlimi ya da başka saat mi bakayim?

@EmirhanTr82 bir de Honor 70 uyumlulukta bir problem olur mu?

@erme son olarak denize ya da duşta kullanabilir miyim son olarak WhatsApp mesajlara bakabiliyor muyum?

WhatsApp için mesajları görebiliyor, klavye ile, ekrana harfleri çizerek ya da sesten metne şeklinde cevaplayabiliyorsunuz.

WhatsApp'tan gelen sesli aramaları cevaplayabiliyorsunuz.

Hocam ben düz 46mm Galaxy Watch kullancısıyım ilk versiyonu. Bu cihazı bile çok severek kullanıyorum yıllardır hiçbir problem yaşamadım. Siz watch5 düşünüyorsunuz ve samsung cihazınız varsa ve birazda ayarlarla içli dışlıysanız güzel bir deneyim yakalayabilirsiniz.

@aucvcauc Samsung telefon alacağım S21 FE ya da A73 kafamda Honor da var ama bilemiyorum neyse başka ekosistemde nasıl çalışır.

@erme peki suda nasıl denizde ya da duşta bir problem yaratır mi?

@aucvcauc Samsung telefon alacağım S21 FE ya da A73 kafamda Honor da var ama bilemiyorum neyse başka ekosistemde nasıl çalışır.

@erme peki suda nasıl denizde ya da duşta bir problem yaratır mi?
Ben Samsung u öneririm. Başka markalarla tam uyumlu çalışmıyor whatsapptan gelen fotoğraflı bildirimleri açmak vs vs gibi şeyler.
Denizde falan hiç çıkarmıyorum ben cihazı. Temizlik içinde yumuşak uçlu bir fırçayla köpükleyip duruluyorum.

Geri
Yukarı