Samsung Galaxy Watch 5 vs Huawei Watch GT3

Bu ikisinden birisini almayı düşünüyorum.
Hangisini tavsiye edersiniz?

Şarj süresi ve görsellik açısından Huawei diyorum, özellikler açısından da Samsung ağır basıyor sanki.
Merhaba.

Samsung Watch 4 kullanıcısıyım. Watch 5'in açıkçası büyük bir farkı yok kullandığım modelden.
Aynı işlemci alt yapısı ve temel olarak aynı sensörler kullanılıyor. Sadece yazılım desteği daha fazla olacak.

Ben bu durumda Huawei Watch GT3 derim.
Ancak özellik anlamında Watch 5 daha önce. Kararı siz verseniz sanki daha iyi gibi.
Ya da bu iki saat modelinin de kullanıcı yorumlarına bakın.

Gönlüm hem şıklık yönünden hem batarya yönünden Huawei GT 3 Pro diyor ama telefonumun da Samsung (S20 FE) olmasından dolayı muhtemelen Samsung Watch 5 alacağım. Aslında Samsung Watch 5 Pro'da düşündüm ancak Vatan Bilgisayarda inceledim ve tasarımı hiç hoşuma gitmedi. Bu kadar para verip bu kadar çirkin bir telefon alamam. 🙁

Ekleme; Bugün itibariyle Samsung Galaxy Watch 5 satın aldım.

Son düzenleme:
Gönlüm hem şıklık yönünden hem batarya yönünden Huawei GT 3 Pro diyor ama telefonumun da Samsung (S20 FE) olmasından dolayı muhtemelen Samsung Watch 5 alacağım. Aslında Samsung Watch 5 Pro'da düşündüm ancak Vatan Bilgisayarda inceledim ve tasarımı hiç hoşuma gitmedi. Bu kadar para verip bu kadar çirkin bir telefon alamam. 🙁

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Bir süre geçtiği için sorayım dedim. Beklentini karşıladı mı? Batarya performansı seni rahatsız ediyor mu? Tavsiye eder misin?

Bir süre geçtiği için sorayım dedim. Beklentini karşıladı mı? Batarya performansı seni rahatsız ediyor mu? Tavsiye eder misin?
Beklentilerimi karşıladı. Benim kullanım şeklime göre 3 günde bir şarj ediyorum. Kullanım şeklim ise uyku takip, 10 dakika da bir nabız kontrolü, uykuda kandaki oksijen değeri kontrolü, egzersiz takibi sürekli açık. Günde veya 2 günde bir tansiyon ölçümü, arada bir EKG ölçümü yapıyorum. Aod kapalı. Soracağımız bir konu varsa yardımcı olabilirim.

Beklentilerimi karşıladı. Benim kullanım şeklime göre 3 günde bir şarj ediyorum. Kullanım şeklim ise uyku takip, 10 dakika da bir nabız kontrolü, uykuda kandaki oksijen değeri kontrolü, egzersiz takibi sürekli açık. Günde veya 2 günde bir tansiyon ölçümü, arada bir EKG ölçümü yapıyorum. Aod kapalı. Soracağımız bir konu varsa yardımcı olabilirim.
Watch 5 bu şekilde 3 gün dayanabiliyorsa süpermiş. Teşekkürler.

Geri
Yukarı