Samsung Galaxy Watch Active vs Watch active 2

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Sorum şu : bu iki saat arasında belirgin ne fark vardır? Arama yapma dışında. Samsung'un şu anda 2. üründe %50 indirim kampanyası var. Watch Active alırsam 2 tanesi 1650; Watch Active 2 alırsam 2550 TL'ye geliyor.

Benim için önemli olan şey ekran kalitesi müzik kontrolü. Ancak birkaç yerde gördüğüme göre Watch Active 2'de YouTube, Instagram gibi uygulamalar çalışıyordu. Şu an için bu tür uygulamalar ve arama dışında sanırım fark yok gibi. Sizce Watch active'i alsam pişman olur muyum? Ve arama özelliği sizce gerekli ve önemli midir?

Son düzenleme:
Watch 2'de gördüğünüz Instagram ve Youtube uygulamaları resmi sürüm mü?
3. parti uygulamalarla sanırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Samsung Internet Browser ile giriyor, Galaxy Watch Active'te de bulunuyormuş.

Bence, eğer saati ve uygulamaları aktif olarak kullanacaksanız, kağıt üzerinde pil ve RAM avantajıyla Active 2 iyi olacaktır. Arama özelliği ise sizin kullanım alışkanlığınıza kalmış. Active 2 alsam bile saat üzerinden konuşmazdım.

Sonuçta akıllı saat ile yapılabilecekler belli ve sınırlıdır. Fiyat farkına da bakarak ₺1650 olan Active'i tercih ederdim.

Sorum şu: Bu iki saat arasında belirgin ne fark vardır? Arama yapma dışında. Samsung'un şu anda 2. üründe %50 indirim kampanyası var. Watch active alırsam 2 tanesi 1650; Watch active 2 alırsam 2550 TL'ye geliyor.

Benim için önemli olan şey ekran kalitesi müzik kontrolü. Ancak birkaç yerde gördüğüme göre Watch active 2'de YouTube, Instagram gibi uygulamalar çalışıyordu. Şu an için bu tür uygulamalar ve arama dışında sanırım fark yok gibi. Sizce Watch Active'i alsam pişman olur muyum? Ve arama özelliği sizce gerekli ve önemli midir?

Hangi saati aldınız acaba ve memnun musunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı