Samsung Grand Prime Odin'de gözükmüyor

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Sürücüler yüklü. Odin'de de görmüyor. Normalde de takıyorum, PC hissetmiyor bile. Neden? Nasıl düzeltebilirim? Lütfen yarım edin. Dünden beri uğraşıyorum :(

Normalde sürücü sorunu olsa takıldığında tanınmadı diye bildirim verir. Siz de bilgisayarda bir şey olmuyor demişsiniz. Port veya USB kabloda sorun muhtemelen. (download moda aldığınızı varsayıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka bir bilgisayarda ve USB girişinde denediniz mi? Genelde sorunun sebebi o oluyor.

Sorun yok girişde diğer telefonumu görüyor ama bunu görmüyor Odin de gözükmesi lazım telefonun. Sıkıntı var yazılım atmam gerek :(
Normalde sürücü sorunu olsa takıldığında tanınmadı diye bildirim verir. Siz de bilgisayarda bir şey olmuyor demişsiniz. Port veya USB kabloda sorun muhtemelen. (download moda aldığınızı varsayıyorum)

Download modda. Diğer telefonumu Odin görüyor. Bunu neden görmüyor? İkisi de Samsung

Download modda. Diğer telefonumu Odin görüyor. Bunu neden görmüyor? İkisi de Samsung.

Dediklerinize bakarsak tek sıkıntı olacak kısım telefonun şarj girişi başka türlü bir pürüz görünmüyor ama yine de eski bir sürücü deneyin isterseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı