Samsung Grand Prime Plus Google hizmetleri yukleme

pcci44

Decapat
Daha fazla  
Değerli @Jack işte hocam bana yardimci olabilir misiniz?

ROM'u kurdum hocam sizin actiginiz konudan yardim alarak. Ama Google hizmetleri yok. Indirirken ayri bir secenek vardi. Onu indirip TWRP'den mi kurmam gerekiyor siz nasıl yaptiniz. @Jack İşte

Ya da boş verin hocam Xtreme ROM kuracagim bu hosuma gitmedi.

Son düzenleme:
Hocam aynı sistem dosya burda.

TWRP üzerinden yapacaksınız ilk önce dosyayı SD kart varsa ona atın yoksa sisteme. Sonra TWRP'ye girip Install-Dosya(SD kartta select device gibi birşey var)-Sonrasinda Flashlayin tuşa basıp.

Değerli @Jack işte hocam bana yardimci olabilir misiniz?

ROM'u kurdum hocam sizin actiginiz konudan yardim alarak. Ama Google hizmetleri yok. Indirirken ayri bir secenek vardi. Onu indirip TWRP'den mi kurmam gerekiyor siz nasıl yaptiniz. @Jack İşte

Ya da boş verin hocam Xtreme ROM kuracagim bu hosuma gitmedi.
Hocam bence bu ROM iyi baya hafif kalın.

Son düzenleme:
Hocam aynı sistem dosya burada.

TWRP üzerinden yapacaksınız ilk önce dosyayı SD kart varsa ona atın yoksa sisteme. Sonra TWRP'ye girip ınstall-dosya(SD kartta select device gibi bir şey var)-sonrasinda flashlayin tuşa basıp.

Hocam bence bu ROM iyi bayağı hafif kalın.

Hocam Xtreme ROM'u kurdum ben. Video cekme ve kulaklık calismadigi icin buna gectim.

Hocam Xtreme ROM'u kurdum ben. Video cekme ve kulaklık calismadigi icin buna gectim.
Hocam fazla yer kaplamıyorsa bilgi verir misiniz? Ben de geçerim hem.

Hocam fazla yer kaplamıyorsa bilgi verir misiniz? Ben de geçerim hem.

Hocam indirme boyutu 1.31 GB. Ayrıyeten ROM'u kurarken istediginiz uygulamalarin yuklenmemesini saglayabiliyorsunuz. Ornegin Samsung Galaxy Store gibi. ROM kurdugumda cihazin hafiasi 5.40 GB olmasi lazimdi tabii guncelleme vs yaptikca artiyor. Şu an ilk deneyimime gore biraz yavas zamanla hizlanir bence ek ayarlardan sonra. Oneririm hocam diger ROM'dan arayuzu daha guzel videosunu birakayim bir goz atin. Yuklerken sorun yasarsaniz cekinmeden yazabilirsiniz. Video:

Hocam indirme boyutu 1.31 GB. Ayrıyeten ROM'u kurarken istediginiz uygulamalarin yuklenmemesini saglayabiliyorsunuz. Ornegin Samsung Galaxy Store gibi. ROM kurdugumda cihazin hafiasi 5.40 GB olmasi lazimdi tabii guncelleme vs yaptikca artiyor. Şu an ilk deneyimime gore biraz yavas zamanla hizlanir bence ek ayarlardan sonra. Oneririm hocam diger ROM'dan arayuzu daha guzel videosunu birakayim bir goz atin. Yuklerken sorun yasarsaniz cekinmeden yazabilirsiniz. Video:
Hocam ROM bağlantısı atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı