Samsung GT-S5830i Android 4 ROM Android 2 olarak yüklendi

Galiba Brick oldu. Ne şanssız insanım.
Ama iyi ki ROM dosyalarını Leptop'tan silmemişim.
Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da eski haline alabilirsin detaylıca anlatıyor.
Sıkma canını bende ilk Brick yapmıştım sonra olayı çözdüm sıkma canını. :D

Hocam android 4.0'a geçseniz bile telefonunuzda bir fark hissedemiyeceksiniz. 256 MB RAM ve tek çekirdekli 800 MHZ işlemcisi var. Zamanında Avea intouch 2 kullandım özellikleri ace'ye kıyasla biraz daha iyiydi ama o telefonda bile stabil çalışmadı. En iyisi biraz para biriktirip yeni telefona geçmek. Ace miladını doldurdu artık. :(

Aynen hortlattım ama lazım bana aslında benim eski telefonum. Yazılım desteği son bulduğu için yükseltmek istiyorum youtube ve whatsapp kullanılamıyor.
Ben Youtube’u tarayıcıdan açarak izliyordum gayet iş görüyordu. Whatsapp için bir şey yapamyorum ama.

Ben Youtube’u tarayıcıdan açarak izliyordum gayet iş görüyordu. Whatsapp için bir şey yapamyorum ama.
Hocam sizi aktif gördüm. Bu romu kurdum kurmaz olaydım RAM öyle bir darboğaz ediyor ki sürekli kapanıyor. 4.0 evet ancak bir tek Steamı kurabildim. Acı çekiyorum telefonun USB yeri bozuk, stock ROM atamıyorum. Telefonun bluetoothu bozuldu romdan sonra. Yeni rom indirmeye çalıştığımda indirme yapmıyor. Ne yapmalıyım sizce? @(Ry)Zen'siz olmaz.

Geri
Yukarı