Samsung HDD HD Tune sonuçları

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Yeni aldığım 2. sistem: GTX 650 - 6GB RAM - Q6600 - 500W FSP PSU - Metal şaşalı bir kasa. Anakart p5k am se.

Diskten sesler çıkıyor ve bildiğiniz gibi diskten sesler çıkıyorsa o disk ömrünü doldurmuş gibi bir şeydir bana göre. Yeni HDD alacak param kalmadı.

Kasanın 12 CM arka fanı çok ses çıkarttığı için onu söktüm. Neden çok ses çıkartıyor olabilir?

En önemli son sorum ise HD Tune testleri nasıl? Bad sector vs. bir şey var mı?

HD Tune test sonuçları

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• indir.jpg
    indir.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 26
Fanlar anakarta baglı ise BIOS'dan ya da belli yazılımlarla hız ayarı yapılabilir ama resimdeki gibi Molex ile PSU'dan güç alıyorsa onlar sabit son hızda döner. Ayrıca hard diskin markası ne? Kac yıllık ayrıca?

Fanlar anakarta baglı ise BIOS'dan ya da belli yazılımlarla hız ayarı yapılabilir ama resimdeki gibi Molex ile PSU'dan güç alıyorsa onlar sabit son hızda döner. Ayrıca hard diskin markası ne? Kac yıllık ayrıca?
Tıkırtı sesleri daha az gelmeye başladı, markası samsung.
Hocam eğer fotoğraftaki gibi bir kabloysa programla hız ayarı yapamazsınız.

Evet onun ile bağlı ve hepsini çıkarttım. Anakart p5k am se, voltaj vermeden 2.7'ye falan çıkartma şansım var mı?
Hocam eğer fotoğraftaki gibi bir kabloysa programla hız ayarı yapamazsınız.
Şimdi de kasadan titreme sesleri geliyor çok sinirim bozuldu. Demin önce sessiz çalışıyordu her kasa da niye böyle problemler benim başıma geliyor..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı