Samsung J6+ telefonun Wi-Fi ile interneti yavaşlatması

armut959

Hectopat
Samsung telefonum evdeki Wi-Fi ile sıkıntısı var. Telefonumu Wi-Fi'ye bağlıyorum başka bir cihaz örneğin PC üzerinden de bağlandığımda internette kasma yaşanıyor. Sonra telefonumu Wi-Fi bağlantısını kesiyor bakıyorum PC'de internet hızlanmış. (Aradaki fark uçurum gibi) Yani şu an kullandığım telefon interneti hicbir şey indirmeden hiçbir şekilde kullanmadığım halde nasıl oluyorada Wi-Fi'ye bağlıyken bu interneti bu kadar kastırabiliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminiz zayıf olabilir. Evde aynı anda birçok kişi bağlandığında benim de ping sorunum oluyordu. Modem resetlemeyi deneyebilirsiniz. Cihazda arka planda indirme yapıyor olabilecek uygulamara bakın(otomatik güncellemeleri kapatabilirsiniz). Ayrıca uygulamalar arka planda sürekli kendilerini yenilerler ancak bunun bu kadar etki etmesi garip açıkcası.

Modeminiz zayıf olabilir. Evde aynı anda birçok kişi bağlandığında benim de ping sorunum oluyordu. Modem resetlemeyi deneyebilirsiniz. Cihazda arka planda indirme yapıyor olabilecek uygulamara bakın(otomatik güncellemeleri kapatabilirsiniz). Ayrıca uygulamalar arka planda sürekli kendilerini yenilerler ancak bunun bu kadar etki etmesi garip açıkcası.
Modemin hızıyla alakalı değil evdeki diğer telefonlar sorumsuz bağlanıyor fakat kullandığım bu telefon int. bağlandığı zaman aşırı bir internet düşüş yaşıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı