Samsung J7 Prime Android 8.1 Firmware Yükleme

Ag26

Decapat
SM-G610f telefonuma Sammobile'den Android 8.1 Firmware indirdim ve ne yapıcağım hakkında hiçbir fikrim yok. Aynı zamanda odin adlı programı da indirdim sadece ne yapıcağım hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

1541864511819.png
1541864659204.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Odini açıp indirdiğin yazılımların ilk harflerine göre odindeki aynı bölüme dosyayı göster sonra cihazını download moduna alıp bilgisayara bağla odin cihazını görür, başlatman yeterli cihaza ve odine telefon açılana kadar dokunma.
Bu işlem cihazının yazılım geçmişine kaydolur, bilgin yoksa yapmanı önermem

Odini açıp indirdiğin yazılımların ilk harflerine göre odindeki aynı bölüme dosyayı göster sonra cihazını download moduna alıp bilgisayara bağla odin cihazını görür, başlatman yeterli cihaza ve odine telefon açılana kadar dokunma.
Bu işlem cihazının yazılım geçmişine kaydolur, bilgin yoksa yapmanı önermem
Knk ilk baş böle bi hata verdi
<ID:0/006> File analysis..
<ID:0/006> Total Binary size: 3803 M
<ID:0/006> SetupConnection..
<ID:0/006> Initialzation..
<ID:0/006> Set PIT file..
<ID:0/006> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/006> FAIL!
<ID:0/006>
<ID:0/006> Re-Partition operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
sonra options tan re partiton u açtım böle bi hata verdi
<ID:0/006> Odin engine v(ID:3.1301)..
<ID:0/006> File analysis..
<ID:0/006> Total Binary size: 3803 M
<ID:0/006> SetupConnection..
<ID:0/006> Initialzation..
<ID:0/006> Set PIT file..
<ID:0/006> DO NOT TURN OFF TARGET!!
<ID:0/006> Can't open the specified file. (Line: 1892)
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
yardım edermisin

Twrp yükleyip format data yapıp tekrar dene ama yüzde 99.99 O yazılım kurulabilir değil.Kurabileni de görmedim. Süs olarak koymuşlar. Güncelleme ota ile gelince sitedeki yazılımda güncellenir ve kurulabilir. Ne saçma değil mi? Samsung çünkü. Boşuna yorma kendini, çok denedim bende kurmayı. Derin nefes al ve ertelenen tarihleri beklemeye devam et.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı