Samsung klima alınır mı?

Makaleler
2
40-45 metre için yeterli olur ama 50'yi bilemeyeceğim. Kurtarır bence.

Klima BTU Hesaplama
Klimayı kullanacağınız alanın metrekare ölçümünü yapın. Metrekareye göre BTU klima hesaplaması için odanın metrekaresini 2,2 ye bölün ve 1000 ile çarpın. BTU kaç metrekare için nasıl sonuç verir öğrenmiş olursunuz.

BTU Hesabı: Oda Metrekaresi / 2,2 x 1000

Kaynak: Kaç BTU’luk Klima Almalıyım? Metrekareye Göre BTU

40-45 metre için yeterli olur ama 50'yi bilemeyeceğim. Kurtarır bence.

Klima BTU Hesaplama
Klimayı kullanacağınız alanın metrekare ölçümünü yapın. Metrekareye göre BTU klima hesaplaması için odanın metrekaresini 2,2 ye bölün ve 1000 ile çarpın. BTU kaç metrekare için nasıl sonuç verir öğrenmiş olursunuz.

BTU Hesabı: Oda Metrekaresi / 2,2 x 1000

Kaynak: Kaç BTU’luk Klima Almalıyım? Metrekareye Göre BTU
BTU konusunda bir bilene danıştım, 24 bin BTU/h uyarmış. Klimayı tavsiye eder misiniz? Teknik servis nasıldır?

BTU konusunda bir bilene danıştım, 24 bin BTU/h uyarmış. Klimayı tavsiye eder misiniz? Teknik servis nasıldır?
Sizinkinin kapasitesi 22 bin olarak yazıyor ancak.
Diğer sitelerde de 24 bin yazıyor. Site yanlış gösteriyor olabilir.

1628180198186.png

Neden böyle bir şey yazdınız?
Rez yani rezervasyon anlamina gelir. Bunu yazdim cunku bu konuyu takip etmek istedigim icin. Baska insanlar yorum yapinca otomatik olarak bildiririm gelecekti. Ben de klima ariyorum. Milyon kadar marka var kimi niye almaliyim bilmiyorum. Surekli bakiyorum. Gereksiz adminler ise engel atmayi tercih etmisler. Hepsi bu.

Dosya Ekleri

• 30.PNG
    30.PNG
    72 KB · Görüntüleme: 116
Rez yani rezervasyon anlamina gelir. Bunu yazdim cunku bu konuyu takip etmek istedigim için. Baska insanlar yorum yapinca otomatik olarak bildiririm gelecekti. Ben de klima ariyorum. Milyon kadar marka var kimi niye almalıyım bilmiyorum. Surekli bakiyorum. Gereksiz adminler ise engel atmayi tercih etmisler. Hepsi bu.

Rez ne demek biliyorum hocam :D. Sağ üstteki takip Et'e basarsanız zaten edersiniz yani rez yazmanıza gerek yok amacıyla dedim.

Dosya Ekleri

• 1628184079739.png
    1628184079739.png
    49,6 KB · Görüntüleme: 67

Geri
Yukarı