Samsung LC24F390 Alınır Mı?

Leto

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
1 Metre uzaklık olmayacak en fazla 15-20cm olur masaya koyup oynayacağım zaten pek online oyun oynayan bir insan değilim ms sorun yaşatmaz diye düşünüyorum dediğiniz gibi de yakından sıkıntı olmuyorsa sanırım bu fiyata daha iyisini bulamam sanırım ayrıca marka güven veriyor
O mesafede 24 inç tavsiye ederim. İnanın şuan kullanmaktayım ve 1080P için 24 inç bence sınırdır.
1 Metre uzaklık olmayacak en fazla 15-20cm olur masaya koyup oynayacağım zaten pek online oyun oynayan bir insan değilim ms sorun yaşatmaz diye düşünüyorum dediğiniz gibi de yakından sıkıntı olmuyorsa sanırım bu fiyata daha iyisini bulamam sanırım ayrıca marka güven veriyor
Menü tuşu çok kullanışlı. Ben evde yokken kardeşim aralıklarla günün 15 saatini göz koruyucuyu aktif ederek kullanıyor. Dayanıklı ve parasının hakkını veriyor. Geçen gün internet kafeye gittim ve orada 25 inç 1080P LG monitörler vardi inan bana ,evdeki monitorden sonra bakasım bile gelmedi ona. PLS paneli çok seveceksin. Özellikle de oyuncuysan. Monitörün menüsü ve kontrol tuşu çok kullanışlı. Portlar arası geçiş seri ve 60 HZ olarak yazmasına rağmen 72 HZ tazeleme hızına sahip. bendeki modelde herhangi bir ışık sızması veya ölü piksel sorunu da yok.
2018 Kasım'dan beri kullanıyorum. Bir tane bile eksiğini bulamadım görüntü konusunda. Benim için tek sorun ayağı piyano black ve çabuk çiziliyor. Yakın zamanda duvara sabitleyeceğim için sorun etmedim. Ayrıca CF396 diye bir model daha var. 390'dan tek farkı ayağı. Bence ona da bakın derim onun ayağı daha güzel ben alırken yoktu o model.
Hocam 50-60TL fark vardı değeceğini düşünmedim o yüzden 390 aldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı