Samsung LC24RG50FQMXUF nasıldır?

mortalkadir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir tane 144Hz monitör almak istiyordum Samsung LC24RG50FQMXUF 24 144Hz (Display+HDMI) FULL HD Fiyatı. Sosyal'de okudum işte CS:GO tarzı oyunlar oynamıyorsan 144Hz gerekli değil falan diyorlardı ben de oynamıyorum. Hikaye tarzı oyunları seviyorum ama PUBG Mobile oynarım, Forza Horizon, NFS, ETS 2 gibi oyunları da oynarım. Sizce bu tarz oyunlar için 75Hz alsam iyi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bir tane 144Hz monitör almak istiyordum Samsung LC24RG50FQMXUF 24 144Hz (Display+HDMI) FULL HD Fiyatı. Sosyal'de okudum işte CS:GO tarzı oyunlar oynamıyorsan 144Hz gerekli değil falan diyorlardı ben de oynamıyorum. Hikaye tarzı oyunları seviyorum ama PUBG Mobile oynarım, Forza Horizon, NFS, ETS 2 gibi oyunları da oynarım. Sizce bu tarz oyunlar için 75Hz alsam iyi olur mu?
Hocam iyidir alternatif olarak;

Kullanıyorum. 4ms tepki süresi var. O fiyata alternatif ürünler de var. Memnun musunuz diye sorarsanız memnunum şu anlık. 4 aydır kullanmaktayım.

Oyunlarda alacagınız fps e bağlı sisteminize bağlı tabii ama ben 144hz öneririm. O kadar fps alamasanız bile gelecege yatırım oluur kesinlikle 75 hz önermem

Son düzenleme:
Ben de o monitörle Dell'in monitörü arasında kalmıstım. 240 fps alamayacagım için Dell modeli aldım ve 1 ms mprt si var. Gayet memnunum 1 aydır kullanıyorum. Yüksek fps alacagın oyunlar oynamayacaksan 144hz tavsiye ederim 240hz ara ara yırtılmalara yol açabilir

Arkadaşın attığı monitörde 144 Hz zaten?

Kullanıyorum. 4ms tepki süresi var. O fiyata alternatif ürünler de var. Memnun musunuz diye sorarsanız memnunum şu anlık. 4 aydır kullanmaktayım.

75Hz mi kullanıyorsun
Oyunlarda alacagınız FPS'e bağlı sisteminize bağlı tabii ama ben 144Hz öneririm. O kadar FPS alamasanız bile gelecege yatırım oluur kesinlikle 75 Hz önermem

Sistemimi istersen söyleyeyim

Yeni konular

Geri
Yukarı