Samsung LC27HG70 için yeni Firmware yazılımı v.1025

241046

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba arkadaşlar. Samsung CHG70 27"lik modeli kullananlar için 2.31 MB'lık yeni Firmware çıktı. Ben 1023 versiyon kullanıyordum. Az önce 1025'i kurdum. Bir sıkıntısını görmedim henüz. Yüklemek isteyenler için linki aşağıya bırakıyorum.

Ben 3 gün önce güncelledim. FreeSync problemlerini çözdüğünü söylüyorlar. Sanırım ghosting biraz azaldı gibi gözlemlediğim kadarı ile.

Ben de biraz iyileşme olduğunu söyleyebilirim. Dediğiniz gibi daha da duraylı olmuş.

Son düzenleme:
Aynı monitoru kullanıyorum. DisplayPort ile bağlı HDR bir türlü aktif edemiyorum oyunlarda. Sorun ne olabilir?

Bazı oyunlarda HDR sekmesini aktif edebilmeniz için önce Windows ayarlarından HDR'ı aktifleştirip, sonrasında oyundan aktifleştirebiliyorsunuz. Bu arada her oyunun HDR ayarı yok.

Bazı oyunlarda HDR sekmesini aktif edebilmeniz için önce Windows ayarlarından HDR'ı aktifleştirip, sonrasında oyundan aktifleştirebiliyorsunuz. Bu arada her oyunun HDR ayarı yok.

Önceden sadece oyun içinde aktif ettiğimde hiçbir sorun olmuyordu. Şu an dediğin gibi yaptığımda da soluk görüntü. Denediğim oyunlar BF1, bfv, Forza Horizon 4

Geri
Yukarı