Samsung LC49RG90SSMXUF ile Samsung LC49RG90SS'R'XUF arasındaki fark nedir?

Danya

Attopat
Daha fazla  
İki monitör arasında kaldım. Ve anlamadım.

Aldığım ürün kodu:

LC49RG90SSMXUF​

İkinci bir monitör daha var oda aynı seri numarasına sahip sadece 1 harfi farklı (LC49RG90SS'R'XUF) arasında 5.000 ₺ fark ediyor.
Aldığım ürün stokta olmadığı için özelliklerini karşılaştıramıyorum. Kafam karıştı iyice aynı ürünü başka satıcıdan fazla parayla mı aldım yoksa ikisi farklı ürün mü? :)

Bilgi verenlere şimdiden teşekkürler.

Ürün linki; https://www.hepsiburada.com/samsung-lc49rg90ssmxuf-49-120hz-4ms-hdmi-display-freesync-qled-curved-monitor-p-HBV00000SCCRO?magaza=Ada Teknoloji

İki monitör arasında kaldım. Ve anlamadım.

Aldığım ürün kodu:

LC49RG90SSMXUF​

İkinci bir monitör daha var oda aynı seri numarasına sahip sadece 1 harfi farklı (LC49RG90SS'R'XUF) arasında 5.000 ₺ fark ediyor.
Aldığım ürün stokta olmadığı için özelliklerini karşılaştıramıyorum. Kafam karıştı iyice aynı ürünü başka satıcıdan fazla parayla mı aldım yoksa ikisi farklı ürün mü? :)

Bilgi verenlere şimdiden teşekkürler.

Ürün linki; https://www.hepsiburada.com/samsung-lc49rg90ssmxuf-49-120hz-4ms-hdmi-display-freesync-qled-curved-monitor-p-HBV00000SCCRO?magaza=Ada Teknoloji
İkisi de aynı ürün. Sadece 'M' harfi olan 2019 yılında çıkış yapmış. 'R' harfi olan 2023 yılında çıkış yapmış. 'M' harfi olan stoklarda gözükmüyor. 'R' harfi olan da en düşük Trendyol'da 17.500 TL'ye satılıyor. 'R' harfi olanın bütün linklerini atıyorum.

Bu da iki monitörün karşılaştırılması

Son düzenleme:
Ben m modelini 22K ya aldım, r modeli dediğin gibi trendyolda 17.5K , m modeli 2019 yılına ait olmasına rağmen nasıl 2023 modelinden 4.5K fark ediyor donanım olarak da aynı görünüyor

@Saint Lucia hocam siz de bi bakar mısınız? Garip bir olay var. Epey SSMXUF olanların altına SSRXUF linkleri koymuş. SSRXUF'un altını boş bırakmış. Aşağıda attığım bu linkte SSRXUF ürününün 2019 inovasyon ödülü aldığı yazıyor. Fakat bu ürün 2023 yılında çıktı gözüküyor.

Ben m modelini 22K ya aldım, r modeli dediğin gibi trendyolda 17.5K , m modeli 2019 yılına ait olmasına rağmen nasıl 2023 modelinden 4.5K fark ediyor donanım olarak da aynı görünüyor
Tam emin olamadım. Değişik bir durum var. Az sonra hocam yardım eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı