Samsung LS32R750qemxuf 32" alınır mı?

jrbacktoback

Kilopat
İyi forumlar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim monitörü almak üzereyim fakat sizlerin de değerli görüşlerini almadan da acele karar vermek istemedim. Öncelikle ürünün fiyatı gayet makul 2300 TL. Genelde 27 inç boyutundaki monitörü incelemişler fakat 32 inç olanını hiçbir sitede inceleme adına bir konu bulamadım. Oyun oynamak için alacağım fakat genelde oynadığım Single Player tarzında. Online rekabetçi oynadığım tek oyun PUBG ve Mobile sürümü. Masam bu monitöre gayet uygun. Bu monitörün 4ms tepkimesi varmış pek monitörden anlamam açıkçası. Velhasıl bu fiyata bu monitör alınır mı?

Ergonomi olarak hayatımda gördüğüm en iyi monitör olabilir. 32" olması 2K çözünürlüğünde bir sıkıntı yaratmayacaktır. Normal piyasa fiyatı 3000'in üzerinde olan bir monitördü fiyatı bayağı düşmüş. Açıkçası güzel bir monitör. Tam F/P diyebiliriz.

Ergonomi olarak hayatımda gördüğüm en iyi monitör olabilir. 32" olması 2K çözünürlüğünde bir sıkıntı yaratmayacaktır. Normal piyasa fiyatı 3000'in üzerinde olan bir monitördü fiyatı bayağı düşmüş. Açıkçası güzel bir monitör. Tam F/P diyebiliriz.

Beni oyun oynarken üzmez değil mi? Buradaki yorumlara göre karar vereceğim açıkçası. Beni cezbeden de fiyatı açıkçası yalan yok. Oyunlarda da öyle ahım şahım bir fark yaratmayacak ise 1ms ile 4ms farkı. Bugün buradaki arkadaşların bilgi ve tecrübesine göre alacağım. Haydi tecrübeli ve büyük üstatlar. Yorumlarınız değerli benim için.

@jrbacktoback açıkçası aradaki farkı algılayabileceğinizi bile düşünmüyorum. Hatta piyasada 1MS diye satılan çoğu monitör aslında 3-4 Ms civarlarında bir tepki süresi sunuyor. Bundan dolayı pekte kasmaya gerek yok bence. Genel olarakta Samsung gibi bir marka kolay kolay kötü ürünler çıkartmaz.

@Ek01000 şimdi dikkat ettimde sizde monitörünüzü satıyormuşsunuz. Rica etsem özel mesaj atabilir misin? Benim mesaj atma yetkim yok. Yüzde elli ihtimal sizin monitörünüzü de alma ihtimalim olabilir.

@jrbacktoback detaylı incelemeye buradan ulaşabilirsiniz hocam. Hayatımda açık ara kullandığım en iyi monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı