Samsung M serisi cihazda Instagram kasma sorunu

0nur35

Centipat
Merhaba, Samsung M serisinden telefon aldım fakat Instagram'da aşırı kasma söz konusu hikaye izlerken Instagram'da kamera açarken çok kasma oluyor bunun çözümü var mıdır? Ardından başka uygulamaya geçince onlarda kasıyor genel bir kasma oluyor telefonu resetleyince düzeliyor fakat tekrar aynı sorun çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Android 10 ise, Android 10 tüm cihazlar da neredeyse kronik sorunlu oluyor.. Android 6 ve Android 8 en iyi sürümlerdendi. A70 kullanıyorum, Android 10 sürümü ile akıcılık ve şarj az gitme sorunu başladı. Güncellemeyi beklemekten başka şansınız yok. Cihazı sıfırlasanız da aynı sonucu verecektir. Eğer cihazınız güncelleme desteği almıyorsa, Custom Rom seçeneklerini değerlendirin.

Android 10 ise, Android 10 tüm cihazlar da neredeyse kronik sorunlu oluyor.. Android 6 ve Android 8 en iyi sürümlerdendi. A70 kullanıyorum, Android 10 sürümü ile akıcılık ve şarj az gitme sorunu başladı. Güncellemeyi beklemekten başka şansınız yok. Cihazı sıfırlasanız da aynı sonucu verecektir. Eğer cihazınız güncelleme desteği almıyorsa, Custom Rom seçeneklerini değerlendirin.
Bende çoğu yerde bu şekilde okumuştum kronik olduğunu sorun yaşayan androidler olduğunu o yüzden sormak istedim teşekkür ederim :) beklemekten başka şansımız yok o zaman

Yeni konular

Geri
Yukarı