Samsung M31 fastboot ekranında takılı kalıyor

Daha fazla  
Cihazı recovery Mode'da başlatıp reboot the Bootloader seçeneğini seçtiğimde entering fastboot ekranında takılı kalıyor. Araştırdığım tüm sitelerde download Mode'a bu şekilde girileceği yazıyor yardımcı olur musunuz?

Ses kısma ve güç tuşuna basarak zorla yeniden başlatın önce.
Yeniden başladığı zaman ses kısma ve güç tuşuna basarak Odin moda girin.
Cihazda USB hata ayıklama açık mı?

Evet açık fakat Odin moduna girmesi için tüm tuş kombinasyonlarını denedim olmadı bir türlü. Dediğinizi yaptım ses kısma ve Power tuşuna basılı tuttuğumda telefon kendini sürekli Samsung ekranına alıp duruyor.

Evet açık fakat Odin moduna girmesi için tüm tuş kombinasyonlarını denedim olmadı bir türlü. Dediğinizi yaptım ses kısma ve Power tuşuna basılı tuttuğumda telefon kendini sürekli Samsung ekranına alıp duruyor.

Odin moda girip ne yapacaktınız?
Belki Fastboot'ta yapabiliriz.

Ses açma, kısma ve güç tuşuna basmayı da deneyin.

Tam problemi detaylıca yazarsan yardım edebilirim.

Normalde Odin moda almak için ses kısma ve Power tuşlarına basılır aynı zamanda da USB hata ayıklama modu açık olmalıdır fakat ben ses kısma ve Power tuşuna basılı tuttuğumda telefon kendini Samsung ekranına alıp duruyor.

Odin moda girip ne yapacaktınız?
Belki Fastboot'ta yapabiliriz.

Ses açma, kısma ve güç tuşuna basmayı da deneyin.

TWRP yükleyecektim fastboota girmeyi denedim entering Fast boot. Yazısı ile karşı karşıya kaldım Odin uygulaması da görmedi zaten telefonu o esnada driverlarımın hepsi yüklü.

@sjsjemrullahsjsj
Bu rehberimi kullanarak TWRP kurabilirsiniz:

@sjsjemrullahsjsj
Bu rehberimi kullanarak TWRP kurabilirsiniz:

Şu ekran geldi belirtilen yolu bulamıyor diyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-08-06_210811767.png
    resim_2022-08-06_210811767.png
    30,8 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı