Samsung Micro SD farkları

Mexalon

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Arkadaşlar Samsung marka bir 128 GB Micro SD kart alacağım. 3 model var piyasada. Samsung Shop resmi sitesinde sadece 1 tanesi satışta diğerleri yok. Canlı destek ile sorduğumda kadın bile bilmiyorum dedi😊. Allah aşkına bilen yardım ederse sevinirim. Epey araştırdım bilgi bulamadım. Öyle Hepsiburada epey gibi sitelerde yazan bilgilere de itimat edilmemesi gerektiğini bildiğimden güvenmedim. Bunların farkı nedir?
Samsung resmi satışta olan versiyon EVO Plus 128GB microSDXC Kart MB-MC128HA/EU

Diğer ikisi de bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Samsung marka bir 128 GB Micro SD kart alacağım. 3 model var piyasada. Samsung Shop resmi sitesinde sadece 1 tanesi satışta diğerleri yok. Canlı destek ile sorduğumda kadın bile bilmiyorum dedi😊. Allah aşkına bilen yardım ederse sevinirim. Epey araştırdım bilgi bulamadım. Öyle Hepsiburada epey gibi sitelerde yazan bilgilere de itimat edilmemesi gerektiğini bildiğimden güvenmedim. Bunların farkı nedir?
Samsung resmi satışta olan versiyon EVO Plus 128GB microSDXC Kart MB-MC128HA/EU

Diğer ikisi de bunlar.

Ben bir kaç sene önce hepsiburada üzerinden almıştım. Farklı bir satıcı yollamıştı ve ürün sahte çıkmıştı. Aldığım zaman çok fazla sahtesi bulunuyordu. Kesinlikle güvenilir bir satıcıdan alın. Aldığınızda da kontrol edin.

Orası malum hocam zaten de bilgi bulamıyorum kim üstün diye. Bazen fiyat farkına değmeyecek kadar az fark oluyor bazen çok. Kaynak bulamadım sağlam.

Geri
Yukarı