Samsung MZVLQ256HAJD nasıldır?

mehmet5148

Picopat
Daha fazla  
Yukarıda belirttiğim gibi ben Epeyden baktım önbellek teknolojisini göremedim. Size de danışayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM bir SSD. Sürücüsü ve yazılımı yok. Hız ve sağlık sorunları yaşayanlar gördüm, kendimde dahil. Almadıysanız bütçede daha iyi alternatifleri vardır ama kullanıyorsanızda çöp olacak bir SSD değil.

OEM bir SSD. Sürücüsü ve yazılımı yok. Hız ve sağlık sorunları yaşayanlar gördüm, kendimde dahil. Almadıysanız bütçede daha iyi alternatifleri vardır ama kullanıyorsanızda çöp olacak bir SSD değil.

Bilgisayarı satın aldığımda öyle geldi. Açıkçası dram özellik yok diyorsun değil mi?

Dram’i olduğunu sanmıyorum disk doldukça yavaşlıyor. Ama aldığınızda geldiyse kullanmaya devam edebilirsiniz çok kötü bir SSD değil. Bende de aldığımda geldi bir süre sonra değiştirdim.

Dram’i olduğunu sanmıyorum disk doldukça yavaşlıyor. Ama aldığınızda geldiyse kullanmaya devam edebilirsiniz çok kötü bir SSD değil. Bende de aldığımda geldi bir süre sonra değiştirdim.

ben samsung 980 modeli aldım

Dram'i olduğunu sanmıyorum disk doldukça yavaşlıyor. Ama aldığınızda geldiyse kullanmaya devam edebilirsiniz çok kötü bir SSD değil. Bende de aldığımda geldi bir süre sonra değiştirdim.

Ben Samsung 980 modeli aldım satın her SSD doldukça yavaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı