Samsung N300E5A Klavye ve Touchpad Çalışmama Sorunu

intber

Hectopat
Merhaba arkadaşlar dün gece W10'dan geri yükleme yaparak W7 sisteme geri dönüş yaptim. Yaptıktan sonra (Laptop klavyem ve touchpad) çalışmadığını gördüm. Aygıt yöneticisinden baktığımda PS/2 uyumlu klavye ve ps/2 hud bölümleri üzerinde SARI ünlem işaretleri vardı. Anladım ki güncelleme gerekli. Sonra internetten indirdiklerim çalışmadi. Driver Booster ile tarattığımda da tum sürücüler güncel yanıtını aldım. Ancak ek olarak taktığım USB Mouse çalışıyordu. Neyse sabah bakarim diyerek kapattım. Sabah da birkaç forumda gördüğüm HKEY LOCAL MACHINE aracılığıyla bir yerden USB PORTS gibi bir bölümü sildim. Yeniden baslattigimda USB üzerinden taktığım mouse'm de çalışmıyordu. Anlayacağınız elim kolum bağlandı. Laptop açılırken delete vesaire basıp sekmeler arasında gezebiliyorum, klavyem çalışıyor. Laptop açıldığında çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı