Samsung Note 4 Ekranın İçe Girmesi

WrithQuars

Hectopat
Daha fazla  
Bugün fark ettim telefonumda şöyle bir sorun var. Sağ altta geri tuşu olan yere bastırınca azıcık ekran içe doğru gidiyor sonra sağ üst ön kamera olan bölümede birazcık sert baskı uygulayınca yine azıcık içe giriyor. Bu sorun sadece sağ tarafta var sol tarafta böyle birşey yok ve bugün fark ettim telefon düşmedi üstüne darbe gelmedi ve üstüne ağır bir basınç gelmedi.

Ne yapmam lazım? Nasıl çözerim internette araştırdım pek bir bilgi yok iPhone 5s'te varmış bu benimki samsung ayrıca garantisi devam ediyor fakat gönderirsem %100 para alacaklar diğer türlü nasıl hallederim sağ alt 2-3CM içe giriyor gibi sağ en üst ise 1-2CM yani tırnak inceligi kadar.

Titiz biri olduğum için her kullanışımda dikkatimi çekiyor ayrıca S-Pen Kalemi ile kullanınca kalemı ekrana yakınlaştırdığımda ekranda kücük mavi nokta oluşuyor ya temassız komut için o sağ alt geri tuşunun üstüne getirdiğimde kalemi görmüyor yaklaştırmam gerekiyor görmesi için fakat diğer kısımlarda öyle bir sorun yok mesale tahmini rakam söyliyorum 10 CM'den kalemi uzaktan gören telefon ekranı o sağ alt içeri doğru giden bölümde ise 5cmden görüyor anlatabildim umarım.

Foto atmama gerek yok bence garantiye yollamak istemiyorum bu aralar sıkışık durumdayım üniversite başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı