Samsung Note 4 Yedekleme Şifresini Girmiyor

WrithQuars

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar bugün telefonumu açarken parmak izini okuttum hatta kabul etti. Sonra kilit ekranını kapatıp açtım ve benden yedekleme şifresini istedi ben kaydetmiştim fakat kabul etmiyor yanlış diyor. Her şeyi denedim olmuyor telefon orijinal 1.5 yıl garantisi var garantiye vermek istemiyorum nasıl çözebilirim?

Ne yapmam gerekiyor telefonu resetlemeye çalıştım ses açma kapama tuşu sonra sağdakı tuş ve ortadakı ana tuşa basılı tuttum o ekran çıktı ( fakat do not off target " download " ) diyor 10 dk bekledim hala aynı telefon kitlenmiş gibi hiçbir şey yaptırmıyor.

Find My Mobile | Samsung Content & Services sayesinde kiliti uzaktan açtım neyseki samsung hesabımı telefona bağlamışım herşeyi bu siteden erişebiliyorum uzaktan kitlemeden tut kilit açmaya şuan bir ferahlıh düştü üstüme yinede teşekürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı