Samsung Note 5 açılırken A5 yazıyor

RQ ARTEX

Picopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy Note 5 var elimde. Açılırken A5 yazıyor. Hard Reset atmama rağmen düzelmedi. Ayrıca Wi-Fi düzgün çalışmıyor. Olması gereken hızın %10'unu bile alamıyor.

Dosya Ekleri

• IMG.jpg
    IMG.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 36
Samsung Galaxy Note 5 var elimde. Açılırken A5 yazıyor. Hard Reset atmama rağmen düzelmedi. Ayrıca Wi-Fi düzgün çalışmıyor. Olması gereken hızın %10'unu bile alamıyor.

Custom ROM atılmış A5 ROM'u Note 5'e port edilmiş anlaşılan internetten Note 5 stock ROM indirip Odin ile atın.

Ben de ROM kurmuştum Note 5 kullanırken, bi ara port edilen romları kullanırken S8 portunu indirmiştim. Kaç rom değiştirdim bilmiyorum ama S8 yazısı hep kalmıştı orada. Ya Odin ile orijinal yazılımı atıp normale dönmelisiniz ya da Note 5 Boot logosunu Odin ile flashlayabilirsiniz.

Telefon bana geldi kullanma amaçlı. O zaman Odin ile Note 5 Stock ROM kuracağım. Hiç ROM kurmadım dikkat etmem gereken bir şey var mı?
Doğru variant'ı kurduğundan emin ol. Elindeki N920C ise International, farklı bir bölgeyse o bölgenin romunu indirmen gerek diye biliyorum.

Telefon bana geldi, kullanma amaçlı. O zaman Odin ile Note 5 Stock ROM kuracağım. Hiç ROM kurmadım dikkat etmem gereken bir şey var mı?

Home Tuşu+Ses Kapatma+Power Tuşu ile Download moda geçin dikkat etmeniz gerek şey telefonunuzun modeline uygun ROM indirin brick olmasın cihaz bir de güncel ROM indirin Samsung eski Android sürümlerinin yüklenmesini devre dışı bırakabiliyor çünkü.

Geri
Yukarı