Çözüldü Samsung Note 8 şarjı hemen bitiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Frenceskoli

Hectopat
Evet 3300 mAh şarjı hemen bitiyor yani Intagram'da Max gün içinde 30dk 1 saat falan takılıyorum. Hiç oyun yok. Neden oluyor normal mi sizce. Biraz da Technopat'ta geziniyorum bu kadar.

Çözüm
Hareketli bir duvar kağıdı var hocam. Mesela ben kendim arka planı bir görüntü koyunca kendi otomatik hareketli yapıyor nasıl düz yapabilirim?

Peki bu Samsung'un kendi hareketli wallpaperleri mi? Eğer bir uygulamayla yapıyorsanız önce uygulamadaki wallpaperleri sonrada uygulamanın kendi yüklemesini kaldırırsanız arkaplandaki batarya kullanımı gözle görülür şekilde düşüş sağlayacaktır emin olabilirsiniz.
Telefonda hareketli wallpaper gibi eklentiler var mı? Öyle uygulamalar çok şarj götürüyor.
Bu sorun başlamadan önce telefonda ne gibi işlemler yaptınız hatırlıyor musunuz?
Bataryanızdada sorun olabilir teyit ettirmenizde fayda var.

Pil sağlık durumuna baktınız mı;? Piller bazen ömrünü erken doldurabiliyor belki bir arızadan vs. Eğer garanti süresi devam ediyorsa randevu alırsanız gün içinde hemen tamirini yapıp veriyor Samsung servisleri. Sizle alakalı bir durum olmayabilir yani hızlı bitmesi.

Telefonda hareketli wallpaper gibi eklentiler var mı? Öyle uygulamalar çok şarj götürüyor.
Bu sorun başlamadan önce telefonda ne gibi işlemler yaptınız hatırlıyor musunuz?
Bataryanızdada sorun olabilir teyit ettirmenizde fayda var.

Hareketli bir duvar kağıdı var hocam. Mesela ben kendim arka planı bir görüntü koyunca kendi otomatik hareketli yapıyor nasıl düz yapabilirim?

Peki bu Samsung'un kendi hareketli wallpaperleri mi? Eğer bir uygulamayla yapıyorsanız önce uygulamadaki wallpaperleri sonrada uygulamanın kendi yüklemesini kaldırırsanız arkaplandaki batarya kullanımı gözle görülür şekilde düşüş sağlayacaktır emin olabilirsiniz.

Çözüm
Uygulama ile normal indirdim, deneyeceğim teşekkürler. O yapabilir.

Hocam duvar kağıdı koyarken kendi orada bir kutucuk içinde soruyormuş hareketli mı hareketsiz mi telefonun kendinde varmış düzelttim sorun çözülür umarım. Teşekkürler sizin vasıtanız öyle buldum.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı