Samsung Note 8 unutulan pin nasıl açılır?

Google hesabınızı ve şifrenizi hatırlıyorsanız Cihazımı Bul özelliği ile kilidi kaldırabiliriz.
Not: Telefon internete bağlı olmalı.

Google hesabınızı ve şifrenizi hatırlıyorsanız Cihazımı Bul özelliği ile kilidi kaldırabiliriz.
Not: Telefon internete bağlı olmalı.
Arkadaşın açıklamasına ek olarak Samsung'un kendi uygulaması olan Find My Mobile servisi ile de bu işlemi yapabilirsin. (Tabi bu işlem için telefonun internete bağlı olması gerekiyor)

Merhaba telefon kilidini açabiliyorum parmak izi ile ama pin unuttum sıfırlama yapsam kilit kalkar mı?
Evet kalkar ama önemli bilgilerinizi yedeklemeniz gerekiyor. Bu arada telefonu normal olarak fabrika ayarlarına getirmek isterseniz gene şifre isteyecek. Bu yüzden Recovery menüsünden sıfırlama yapılması lazım.

merhaba telefon kilidini açabiliyorum parmak izi ile ama pin unuttum sıfırlama yapsam kilit kalkarmı
Hayır PIN ayrı konu. O Sim kartınızla alakalı. Sim kartınızın çıktığı bir kart verilir hattınızı aldığınız yerde. O kartta PUK kodları yazar. Eğer o kart sizdeyse PIN kodunu hep yanlış girerek yani bilerek bloke edin. Sonrasında PUK isteyecektir. PUK’u yazdıktan sonra Sim kartınızın PIN kodunu telefon ayarlarından değişebilirsiniz. Bu arada bu dediğim sim kartının PIN kodu ile alakalı, karıştırılmasın.

Geri
Yukarı