Samsung Note 9 kamera arızası

Aynı sorun bendede var. Diyafram sorunu arkadaşlar. Arka lenste ışık durumuna göre diyafram büyüyüp küçülüyor ve bu işlemi yapmaya çalışırken titreşim sesi geliyor kameradan uzun süre görüntüyü sabitleyene kadar. Sizin probleminizde aynı mı ?

bende sadece yaklaştırma işleminde oluyordu. normal 1x zoom da problem yok. canlı odak, video, normal zoomda 2x den fazla yapınca oluyordu. serviste kamera değişti.

iyi günler aynı sorunu bende yaşıyorum. Sizin telefon garantiden sonra nasıl oldu tekrardan bir sorun oldu mu ve garantiye verince telefonun su geçilmezliği gidiyor yazmışlar bu doğrumdur acaba ?

Kamera problemi düzeldi. Su geçirmezlik kitleri yenileniyor hala koruma saglıyor. Axis avm bayrampaşadaki yere verdim 2 saat içinde yapıldı. acelem vardı kenarlarını kontrol ettim çıktım kameranın üstünde ufak bir ezik olmuş aradım samsungu servise git dediler gittim ilgilenmediler vesaire vesaire axis ve samsungun servisi pişmanlık yaratır dikktali olun.

Merhaba,
Bende bugün aynı arıza ile aranıza katıldım, kamera titreşim yapıyor ve odaklıyamıyor...servise vermek dışında bir çözümü yok sanırım, bir öneriniz olurmu acaba.Teşekkürler

Selamlar arkadaşlar aynı sorunu bende yaşamaktayım zoom yaptığımda veya canlı odak kullandığımda titreme oluşuyor kameradan vvızzz vızzzzzzzz sesler geliyor ekran kamera netlemiyor... sizde sonuca ulaşan oldumu servise göndererek...

Yeni konular

Geri
Yukarı