samsung np300e5z-s01tr bilgisiyar modeline Hackintosh yüklemek

ahmet1905

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
» İŞLEMCİ
:
Intel Core i5-2430M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.0 GHz.) 3 Mb Cache Bellek İşlemci
» RAM
:
4 GB DDR3 1333 Mhz. (Max.8 GB) Ram
» SABİT DİSK
:
500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
» İŞLETİM SİSTEMİ
:
Microsoft Windows 8.1
» EKRAN KARTI
:
NVIDIA GeForce GT 520MX 1GB DDR3 Ekran Kartı

Bu bilgisayara bir haftadır hackintosh yüklemeye çalışıyorum ama bir türlü başaramadım. Usb trans mac vb. programlarla yüklüyorum. Fakat boot ayarlarını yaptığım halde bilgisayar görmüyor. Bir yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse benim bilgisayarın aynısı. :D Biostan uefi supportu aktif ettin mi ya da altındaki ahci modu aktif ettin mi? Ettiysen açılırken escye bas boot manager açılır birde usb'yi 2.0 portunda hazırlayacaksın ve 2.0'dan boot edeceksin yoksa görmez.

Uefi aktif kardeşim usb görmüyor nedense anlamadım ama sana şunu diyeyim raw dosyalı bir sürümü usb ye yükleyince görüyor ama dmg li bir dosyayı görmüyor yani görüyor da sanki içinde hiçbir şey yok muş gibi öyle kalıyor. Sen yükleyebildin mi kardeşim yükleyebildiysen hangi versiyonu yüklemeyi başarabildin?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı