Samsung NP350V5C-S0KTR HDD'den Boot Sorunu

nadir27

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Samsung NP350V5C-S0KTR markalı bi laptop'um var. Dün hiç birşeyi yoktu makinamın. Bilgisayarı kapattım 1,2 saat sonra tekrar açtığımda samsung yazısı geliyor sonra simsiyah ekranda kalıyor. Ben ne yaptıysam işin içinden çıkamadım. Sanırım bios HDD'yi görüyor ama windows'u görmüyor. Bilgisayarı açmak için biosa girip manuel olarak hdd mi seçip öyle açıyorum. Bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olsun lütfen kafayı yeme noktasındayım artık..

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows açılınca HD Tune 5.50 çalıştırın ve diskin sağlık değerlerine bir bakın. Bir de BIOS güncellemesi yapın:

Update Software
  • WINDOWS 7, 2.12 MB, EXE, FARKLI DILLERDE
  • VERSIYON : 1.0.0.3
  • 2012.07.09

Bir de tavsiyem, SSD'ye geçin. Bize teşekkür edersiniz..

Peki. Eve gidince bakacağım.
Ssd yi bende dusundum cidden sizin videolariniza baktim performans cok farkediyor

bios güncellemesini nasıl yapacagım acaba
şimdi hd tuneyi kurup saglık durumuna bakacagım

size bu programdan nasıl gibi bir bilgi vermeliyim acaba?

Aynı cihazdan bende de var acaba ekran kartı sorunu yaşıyor musunuz? Hangi sürüm yüklü ? Birde açılmama problemini bende yaşadım f4 ile recovery modunda diğer sabit diske yedek alıp yeni kurulum yaptım.

Bende windows 8 vardı w7 yapmıstım tekrar format attıkdan sonra böyle oldu.Ekran kartı sorunu bendede var son sürümü kullanıyorum

ben komut vermeden geçmiyor cd ye veya hdd ye

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı