Samsung Odyssey G3 oyun monitörü alınır mı ?

• Konuyu başlatan Hamc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 566
Aşırı derecedeki ghosting'i görmeyecek kadar dikkatsizsiniz yani? Çıplak gözle uzaktan bakınca bile görülüyor. Babam 27 inç olanını indirimle hepsiburada üzerinden almıştı.
Genelde MAC de kullandığım için ve oyun oynarken Win e geçtiğimden öyle oyunlarda aman aman bi fark göremedim. Oyunu bırakıp ghosting aramıyorum. Display ile 165 Hz de pek sorun olmuyor.

MSI Optix MAG241C kullandım yıllarca ve daha kargo geldiği gibi baktığımda üzerinde 2 tane ölü piksel fark ettim. Aşırı kalitesiz bir monitördü. Samsung G5'e geçtiğimde arada dağlar kadar fark olduğunu gördüm.

Arada 1.5 katı fiyat farkı var. Biz G3 diyoruz sen G5 diyorsun.
Biri 4 bin TL diğeri 6 bin TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ulan arada 2 katı fiyat farkı var biz G3 diyoruz sen G5 diyorsun. G3 diyoruz g3. biri 4K TL diğeri 7.5k TL.

Üslüba dikkat edemiyorsan sosyal forumlarda takılmanı önermem kardeşim. Heyecanlanma çok, sakin, relax. Tecrübemi aktardım sadece ki ölü piksel var birinde, diğerinde yok. İsterse 50bin lira olan sıfır monitörde ölü piksel çıksın ben yine o monitöre kalitesiz derim.

Oyun oynamak için alacağım monitörü. Genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. Sizce Samsung G3 alınır mı?

Tercih edilmemeli. Giriş bütçesinde VA Panel'ler gerçekten kötü. Zaten bu monitörde çok fazla ghosting var. Üstteki ASUS daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı