Samsung Odyssey G5 Işık sızması sorunu ve ölü piksel

Bütçe
4.000
Yok ya ölü piksel oldu mu her zaman değiştirilmesi gerekir öyle saçmalık mı var? Üretim hatalı sonuçta.
Evet haklısın. 14 günlük iade hakkım var. Biraz daha kullanayım vatandaki monitör gelene kadar. İade ederim sonra. 😄 😄 Tüketici haklarımı öğrendim detaylı rahatım şuan. 😆

Evet haklısın. 14 günlük iade hakkım var. Biraz daha kullanayım vatandaki monitör gelene kadar. İade ederim sonra. 😄 😄 Tüketici haklarımı öğrendim detaylı rahatım şuan. 😆
😆 İyi ya iyi. Yanlız bu ülkede tüketici hakkı falan biraz hikaye. Bazı sorunlu satıcıların umrunda olmuyor sonra işi tüketici hakları mahkemesine kadar uzatıyorlar. Umarım başına gelmez bol şans.
Bu konularda cahil olmak çok sıkıntı. Haklarını bilmen seni 10 adım öne alır 👍

😆 İyi ya iyi. Yalnız bu ülkede tüketici hakkı falan biraz hikaye. Bazı sorunlu satıcıların umurunda olmuyor sonra işi tüketici hakları mahkemesine kadar uzatıyorlar. Umarım başına gelmez bol şans.
Bu konularda cahil olmak çok sıkıntı. Haklarını bilmen seni 10 adım öne alır 👍

Benim için sorun yok. Bak sana olacakları söylüyorum kesinlikle kabul etmeyecekler servise gönderecekler. Sonra iade kabul etmeyip geri gönderecekler. Bende dava açacağım birkaç ay sonra paramı alacağım. Gelişmeleri yazacağım görürsünüz. Sonuç olarak alacağım iade ücretimi. Daha önce 2017 yılında ayıplı bir cep telefonu satmışlardı xiaoaminin iade edince kabul etmediler. Dava açtım ve kazandım. Telefon da bende kaldı. 😂

Herkes ölü pikselden bahsetmiş... ölü pikseller bir yana o kadar glow IPS'te bile olmuyor...
G9 harici G serisi de alınacak monitör değil zaten...

MAG272CQR aldığınızı söylemşisiniz ancak o fiyata daha iyi monitörler var. Fakat, siz curved istiyorsunuz anladığım kadarıyla...

Herkes ölü pikselden bahsetmiş... ölü pikseller bir yana o kadar glow IPS'te bile olmuyor...
G9 harici G serisi de alınacak monitör değil zaten...

MAG272CQR aldığınızı söylemşisiniz ancak o fiyata daha iyi monitörler var. Fakat, siz curved istiyorsunuz anladığım kadarıyla...
Evet curved olsun istedim. Bahsettiğiniz fiyatlara hangi monitörler var peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı