Samsung öğrenci indirimi mantıklı mı?

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Selam, ben Buds 2 ve Watch 4 almak istiyorum. İnternette uygun fiyata var fakat Samsung öğrenci indirimi varmış. Ne kadara düşüyor bilmiyorum üye olmadığım için. Alırsam üversiteli kuzenimin öğrenci e postasıyla alacağız zaten. Acaba öğrenci e potasında üye olanlar fiyatlar hakkında bilgi verebilir mi? Üye olmadan görülmüyor indirimli fiyat.

Bazıları normalden daha pahalı diyor başlığın nedeni o.

Son düzenleme:
Hocam karar sizin gene de, ama ben olsam o parayı bir kenera koyup üstüne biraz biriktirip bir bilgisayar alırdım orijinal mağzaların indirimleri genelde çok da indirim sayılmıyor ha bir bilgisayarın varsa bence kulaklık ve saati cimriden bakmanı tavsiye ederim.

Hocam karar sizin gene de, ama ben olsam o parayı bir kenera koyup üstüne biraz biriktirip bir bilgisayar alırdım orijinal mağzaların indirimleri genelde çok da indirim sayılmıyor ha bir bilgisayarın varsa bence kulaklık ve saati cimriden bakmanı tavsiye ederim.
Bilgisayarım zaten var ve bana fazlasıyla yetiyor.

Ben üniversite öğrenci e-postamla kaydoldum ve Buds 2 1499₺. Watch 4 ise 4299₺. Daha önce öğrenci indirimiyle adaptör almıştım, bayağı uyguna gelmişti. Bu ürünlerde şu an öğrenci indirimi yok gibi. Normal fiyatıyla aynı.

Geri
Yukarı