Samsung One UI 3.1 güncelleme yapılmalı mı?

Daha fazla  
Dostlar telefonum bugün servisten geldi anakartı değişmesi gerekiyordu ve değişti. Telefonu elime aldığımda One UI sürümü 2.0'dı ve hala da öyle. Telefonumu eskiden One UI 3.1 sürümüne yükselttikten sonra telefon kasmaya başladı. Avaba diyorum yine 3.1 sürümüne yükseltsem telefonda yine kasmalar olur mu ya da yükseltmesem bir zararı olur mu? Telefonum Samsung a10.

A10'u One UI 3.1'e alırsan elbette kasmalar olur. A20 kullanıyorum One UI 3.1'de kasıyor. Ve Android 10 da iken kasmıyordu. A10, A20, A30 gibi düşük seviye telefonlarda gereksiz One UI 3.1.

A10'u One UI 3.1'e alırsan elbette kasmalar olur. A20 kullanıyorum One UI 3.1'de kasıyor. Ve Android 10 da iken kasmıyordu. A10, A20, A30 gibi düşük seviye telefonlarda gereksiz One UI 3.1.

Sürekli karşıma çıkıyor yok işte performans iyileştirmeleri yaptık falan yapmayacağım diyorum yine de zorluyor bildirim göstererek kararsız kaldım.

Sürekli karşıma çıkıyor yok işte performans iyileştirmeleri yaptık falan yapmayacağım diyorum yine de zorluyor bildirim göstererek kararsız kaldım.

Alakası yok. Firma kandırmacası bir şey o. Ömrüm boyunca hep denedim. Her zaman son sürüme güncellemenin iyi olmadığını biliyorum. Ama her zaman en ilk güncelleyen ben oluyorum. Sonra pişman oluyorum. 😀 Windows 11'i çıktığı gün yaptım mesela aynı şekilde Android 10 ve 11'i de. Kesinlikle güncelleme derim. Emin ol kasacaktır.

Alakası yok. Firma kandırmacası bir şey o. Ömrüm boyunca hep denedim. Her zaman son sürüme güncellemenin iyi olmadığını biliyorum. Ama her zaman en ilk güncelleyen ben oluyorum. Sonra pişman oluyorum. 😀 Windows 11'i çıktığı gün yaptım mesela aynı şekilde Android 10 ve 11'i de. Kesinlikle güncelleme derim. Emin ol kasacaktır.
Birde şöyle birşey varmış çalışana sordum bu güncellemeleri yapmazsam nolur diye diyor bana 3 güncelleme geldiği taktirde yani one ui diyelim 6.1 geldi yapmazsam telefonum hata verir falan dedi hele bi o zaman gelsinde o zaman bakarız icabına sağol dostum.

Bir de şöyle bir şey varmış çalışana sordum bu güncellemeleri yapmazsam ne olur diye diyor bana 3 güncelleme geldiği taktirde yani One UI diyelim 6.1 geldi yapmazsam telefonum hata verir falan dedi hele bir o zaman gelsinde o zaman bakarız icabına sağ ol dostum.

Rica ederim. Umarım çözüm verebilmişimdir. 😀

Onlara nasıl emir geliyorlarla öyle diyorlar, boş ver onları.

Yeni konular

Geri
Yukarı