Samsung r522 gpu upgrade ?

ForTechnopat!

Hectopat
Yer
Alanya/Antalya
Daha fazla  
Meslek
Ben De İstyiorum Ama Şu Anlık YOK
Merhaba arkadaşlar benim samsung r522 laptop'um var. Öncelikle cga çipi arızalandı ve bende bunu kaaleye almadım. Çünkü ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Ama bir sorunum var: anakartı kontrol etcem acaba hangi ekran kartlarıyla uyumlu diye. Ama tek yazdığı anakart için şu var : r520/r522/r620 Bana elinizden geliyorsa ekran kartı önerir misiniz ? İlginiz için sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mxm yok Ben Vga Çip'im arızalandığı için yeni taktıracaktım ama yükseltmek istiyorum. Anakartın en fazla hangisini desteklediğini de bilmiyorum. (bu arada Yeni çip vga makinesiyle taktıracağım reballing felan yok yani :) )

- - - Güncellendi - - -

Gönül ister Hd 5570 olsun o da kafi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an takılı kart nedir? HD 4650 ise HD 5570 ondan yavaş.

Haklısınız 4650 memnunum ama dediğim gibi vga çipim arızalandığı için şimdi birdaha 4650 taktırmak istemiyorum. Çoğu oyunda yetersiz kalıyorum. Örnek Bf 3 custom ultrada sıkıntı yok ama bf 4 de olacak anlaycağınız yükseltmek istiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Burada gördüğüm kadarıyla pci-e x16 ekran kartlarını destekliyor doğru muyum? Peki mobility radeon hd 7850 olur mu ?

Sistem :

- - - Güncellendi - - -

Bu arada Laptopum hışırdır biliyorum 7850 uyumlu olsa bile aşırı ısınma psu desteği gerekebilir işte o yüzden bu kadar büyük düşünüyorum. Su soğutma sistemi dizayn edicem ve onu kullanıcam. 2'nci olarak gereken gücü stabil bir psu ile verebilrim sadece önerilere ihtiyacım var.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar Kısacası Sadece PCI-e X16 ekran kartları laptopumun anakrtına uyar mı ?

Belkide ben artık sevdadan vazgeçeyim. Bozuk dursun 4650 taktirmim. Bence gerek yok, devre dışı bırakayım. Normal internet için falan kullanırmım dicemde devre dışı bırakıncada Misal Facebook'un oyunlarında dahi kasıyor....

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı