Samsung r522 HD 4650 ekran kartı değişimi

Ben de aynı bilgisayarı kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla ekran kartımızı değiştirebiliriz. Takılabilecek kartların sadece var olan slota uyması gerek. Bu bağlamda piyasadaki birçok kartın uyacağını düşünüyorum. Fakat çok hızlı kartlar takmak bazı sorunlara neden olacak. Öncelikle hızlı bir kart daha çok ısınır ve dizüstü PC bu yüksek ısıya hazır değildir. Yine BIOS da belki yeni takılan kartı tanımayabilir. Yani deneyebileceğin ve sonrasında iade edebileceğin bir kart al.

Ben de aynı bilgisayarı kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla ekran kartımızı değiştirebiliriz. Takılabilecek kartların sadece var olan slota uyması gerek. Bu bağlamda piyasadaki birçok kartın uyacağını düşünüyorum. Fakat çok hızlı kartlar takmak bazı sorunlara neden olacak. Öncelikle hızlı bir kart daha çok ısınır ve dizüstü PC bu yüksek ısıya hazır değildir. Yine BIOS da belki yeni takılan kartı tanımayabilir. Yani deneyebileceğin ve sonrasında iade edebileceğin bir kart al.
Recep abi bn samsung NP550P5C modelini kullanıyorum. sistem özellikleri: intel i7 işlemci ve nvidia gt650m 2gb ekran kartı.Acaba bn ekran kartımı değiştirebilirmiyim lütfen acill cevap

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı