Samsung R522 Oyun Performansı

'Dizüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 29 Aralık 2010 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.481
    Yer:
    İstanbul
    Ben yeni bir dizüstü bilgisayar almaya sonunda karar verdim(Ailemden izin aldım.). İstediğim dizüstü SAMSUNG R522. Aklıma takılan soru ise şu ben bu dizüstü bilgisayarı oyun oynayabilmek için alacağım. Çünkü bir PSP'm var ve oyunları beni tatmin etmiyor. Bu yüzden alacağım dizüstü bilgisayarın özellikle şu beş oyunu çalıştırmasını istiyorum: 1.CoD:MW2 2.GTA IV 3.Yakın zamanda çıkacak olan Crysis 2 4.NFS: Shift 5.The Sims 3. Sizce bu dizüstü bilgisayar bu oyunları çalıştırır mı?

2 kişi bunu beğendi.
  2. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.481
    Yer:
    İstanbul
    Teknoloji o kadar hızlı ilerliyor ki, Samsung R522’yi ben inceledikten sonra köprünün altında çok sular aktı. Ben de R522 kullanıyorum (Kendim kullanmayacağım ürünü sizlere önermem) fakat en son DirectX 11 ekran kartlı dizüstü bilgisayarlar çıktı piyasaya. Bu bağlamda HD 5650’ye sahip bir ACER AS5740G-CI5 alırsanız bahsettiğiniz oyunları çok kolay bir biçimde oynayabileceksiniz. Burada ufak bir uyarı yapmak istiyorum. nVidia DirectX 11 konusunda geç kaldığı için dizüstü bilgisayarlar için yeni GT300 serisini duyurdu. Fakat GT300 kartlarda DirectX 11 desteği yok. Satın alırken mutlaka DirectX 11 desteği olmasına dikkat edin.

Sayfayı Paylaş