Samsung R522, Sony Vaio VGN-NS235J, Toshiba Satellite A350D

'Dizüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 1 Ocak 2011 tarihinde başlatılan konu.

1. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.527
    Yer:
    İstanbul
    Ben pek anlamıyorum dizüstü bilgisayarlardan bu yüzden üstlerinde çok inceleme yaptım. Beğendiğim modelleri de size sorayım dedim. Modeller arasında Samsung R522, Sony Vaio VGN-NS235J, Toshiba Satellite A350D son olarak da Lenovo IdeaPad Y550 59-028174 var. Biliyorum çok oldu ama size zahmet sizce hangisi daha iyidir. En çok merak ettiğim şeylerden bir tanesi bu soracağım soru. Dergide hep ekran kartlarının bellek miktarı önemli değil diyorsunuz. Pek anlamadığım için soruyorum acaba ekran kartı alırken neye dikkat etmeliyiz.

2. Recep Baltaş

Recep Baltaş Technopat Yönetici

Beğenileri:
    42.527
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba Kubilay, R522 eskidi. DirectX 11 desteği yok. Vaio’daki ekran kartı ile sanırım Mario oynayacaksın. Toshiba ise taş devrinden kalma, R522’den bile eski. Seçtiğin Lenovod da DX 11 desteği yok. Tebrikler. Piyasadaki en vasat 4 dizüstü PC’yi bulmuşsun (Samsung’u şahsen ben kullanıyorum ama DirectX 10 devri çoktan bitti.) 2. soruyu sorduğuna inanamıyorum. Çabuk bir yerlerden benim LEVID ekran kartları tavsiye videomu bul ve izle. Çabuk! Unutmadan….İyi bir dizüstü nasıl olur: HD 5730 - TeknoFiyat

Sayfayı Paylaş