Çözüldü Samsung R540 NP-R540-JS06TR laptopa Windows 10 kurulur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
RAM
3 gb ddr3
SSD veya HDD modeli
320 gb
Ekran kartı
ATI HD 5470 1 GB
İşlemci
i3-350M 2.26 GHz
Arkadaşlar yazı yazmak için kullanacağım evde yatan 12 yıllık bir laptop var Samsung R540 NP-R540-JS06TR modeli özellik olarak ise i3-350M 2.26 GHz, 3 GB DDR3 RAM, ATI HD 5470 1 GB ekran kartı bulunuyor 320 GB HDD falan Windows 10 kurmalı mıyım ya da Win 8.1 hangisini kurmalıyım Max yapacağim işler nadir olarak dizi film izlemek Word'den yazı yazıp PDF falan bakmak hangi işletim sistemini kurmalıyım?

Çözüm
Hocam kaç RPM bilmiyorum tam olarak lakin fark etmez aslında Windows 10 veya Win 8.1 kasmaz değil mi? Çünkü memlekette laptop 8.1 USB atıp formatlıcam buradan gidince.

Hocam Windows 10 HDD kullanan kişiler için eziyettir.(eskiden ofis bilgisayarı kullanırken çok zorlanırdım) onun için Windows 8.1 hem sizin için hem de bilgisayarı fazla yormamak adına güzel bir tercih olacaktır.
Windows 8.1 bu sistem için yeterli olur.(Windows 10 bu sistemi aşırı zorlar tahminimce 5400 RPM hızında çalışan HDD olması lazım)

Hocam kaç RPM bilmiyorum tam olarak lakin fark etmez aslında Windows 10 veya Win 8.1 kasmaz değil mi? Çünkü memlekette laptop 8.1 USB atıp formatlıcam buradan gidince.

Hocam Windows 10 HDD kullanan kişiler için eziyettir.(eskiden ofis bilgisayarı kullanırken çok zorlanırdım) onun için Windows 8.1 hem sizin için hem de bilgisayarı fazla yormamak adına güzel bir tercih olacaktır.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı