Samsung S20 ısınıyor mu?

Aliasdmkl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1.5 2aylik temiz S20 buldum fiyat uygun. Almak istiyorum ancak ortalıkta dolaşan şu ısınma sorunu düşündürüyor açıkçası. Bazı kullanan arkadaşlar(tanjmiyorum yorunlarda gördüm)da çok aşırı ısınma olmadığını hafif isinmalar olduğunu söylüyor. Bir de şunu da duydum Android 11 le birlikte duzeltmisler. Cihaza gelen güncellemelerle ben sorunun kalkacağını dusunuyorum. Sadece Exynos 990'dan mi kaynaklı sorun bilmiyorum ancak sırf Exynos kotu diyerek böyle yorumlar yapılıyorsa çoğu modeli kullandım Note serisi ve orta seviyede a serilerinden ve memnun kaldım exynostan(snapdragona gore geride kalmış olsa da)benim sorum şu telefonu kullanan arkadaş var mı varsa sorunlar olduğu doğru mu veya bunlar guncellemyle birlikte duzeldi mi? Başka cihaz önermeyin fp anlamında en iyi amiral gemisi bence Xiaomi falan da düşünmüyorum.

S20+ kullanıyorum ve S10+'a kıyasla cidden daha az ısınıyor. Sadece yazın 40 derecelik Akdeniz sıcaklarında çekim veya oyun ısınıyor ama o da elinizi yakacak kadar değil. Bu durumda gayet normal.

Kullanıyorum. Isınması falan yok.
S20+ kullanıyorum ve S10+'a kıyasla cidden daha az ısınıyor. Sadece yazın 40 derecelik Akdeniz sıcaklarında çekim veya oyun ısınıyor ama o da elinizi yakacak kadar değil. Bu durumda gayet normal.
Teşekkürler cevaplarınız için.Bu benim için çok önemliydi.Bayağı düsündürüyordu beni çünkü

Geri
Yukarı