Samsung S20 model önerisi

Bütçe
7000
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba değerli zamanınızı çalmadan sadede gelmek isterim, bir telefon almaya karar verdim fakat aklımda aynı markadan iki model var ve bu modelleri aşağıda belirteceğim şimdi telefonda en çok hangi uygulamaları kullandığımı belirtmek istiyorum, sırasıyla Youtube, Netflix ve Spotify en sık kullandığım uygulamalar arasında yani hemen hemen günümün çoğunu bu uygulamalarda harcıyorum daha sonra 10-20 dakika İnstagram ve 15-30 dakika arasında çok fazla yük bindirmeyen oyunlar oynuyorum

S20+ Exynos 990 işlemcili telefon (Kullanıcı yorumlarına göre pil ve ısınma konusunda çok fazla şikayet var)

S20 FE Snapdragon 865 işlemcili telefon (Kullanıcı yorumlarına göre ısınma sorunu ve dokunmatik algılama sorunları devam etmekteymiş)

Yukarıdaki yazıda belirttiğim uygulamaları kullanacağımı düşünürsek hangi telefon modeli beni üzmez ve 3-5 yıl beni idare eder ? (Farklı markalar önermezseniz sadece size verdiğim iki model üzerinden tartışırsanız sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Hmm peki ısınma sorunu devam ediyor mudur? Ve benim bildiğim kadarıyla telefonun arka kısmı plastik cam görünümlü bir malzemeden yapılmış zamanla ısınmadan dolayı kalkma gibi bir durum yaşanır mı?

S20 FE Exynos 990'lı modelinde ısınma ve batarya performansı sorunu var.
S20 FE Snapdragon 865 modelinde ısınma veya batarya performansı sorunu yok canavar gibi telefon.
Tavsiyem S20 FE SD modelden yana.

Geri
Yukarı