Samsung S20 Plus ısınma sorunu halledildi mi?

344769

Hectopat
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. S20 Plus hoşuma gitti ama ısınma sorunu varmış ilk çıktığında. Sorun düzeltildi mi yoksa hâlâ devam ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. S20 Plus hoşuma gitti ama ısınma sorunu varmış ilk çıktığında. Sorun düzeltildi mi yoksa hâlâ devam ediyor mu?
Bahsettiğiniz ısınma sorunları Exynos 990 yonga kullanan tüm Samsung cihazlarda var. S20 Plus alacak bütçelerde iseniz Snapdragon 865 kullanan bir cihaza ya da bir iPhone'a bakmanızı tavsiye ederim.

Peki önerebileceğiniz 5G telefon var mı?
Bahsettiğiniz ısınma sorunları Exynos 990 yonga kullanan tüm Samsung cihazlarda var. S20 Plus alacak bütçelerde iseniz Snapdragon 865 kullanan bir cihaza ya da bir iPhone'a bakmanızı tavsiye ederim.
Exynos 990 sıcaklık ve özellikle pil tüketimi konusunda rakibi S865'den çok daha geride. Sıcaklık sorunu gelen güncellemelerle büyük ölçüde çözülse de işlemci bataryayı su gibi içiyor maalesef. Samsung alacaksanız S21 serisi veya S865 işlemcili S20 FE modeline yönelin derim.

Peki herhangi bir 5G telefon önerebilir misiniz?

5G çıktığında geçmek istiyorum da uzun bir süre telefon almayacağım çünkü.
Düşüncenizi çok iyi anlıyorum ama zamanınız varsa şu videoyu izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Düşüncenizi çok iyi anlıyorum ama zamanınız varsa şu videoyu izlemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında aceleci olmamak lazım evet peki S20 FE Snapdragon 865 256 GB modeli nasıl?

Geri
Yukarı