Samsung S21 5G kasıyor

Siz bilirsiniz ama bu yararlı olabilir. Ve animasyonları kapalı bir şekilde telefonu kullanırken nasıl zevk alabiliyorsunuz? 120Hz'i hissedemessiniz düzgün bir şekilde o zaman.

Animasyonlarla ilgili bir düzenleme yaptım.
Pencere ve geçiş animasyonlarını 0.5X olarak revize ettim. Animatör süre ölçeğini komple kapattım ve cihaz resmen nefes almış gibi oldu. 1-2 gün boyunca test edeceğim, tekrar geri dönüş sağlarım.

Animasyonlarla ilgili bir düzenleme yaptım.
Pencere ve geçiş animasyonlarını 0.5X olarak revize ettim. Animatör süre ölçeğini komple kapattım ve cihaz resmen nefes almış gibi oldu. 1-2 gün boyunca test edeceğim, tekrar geri dönüş sağlarım.
Telefonda geliştirici ayarları açık mı?Açık ise yaşadığınız tüm problemler normal.

Telefonda geliştirici ayarları açık mı? Açık ise yaşadığınız tüm problemler normal.

Pencere ve geçiş animasyonlarını değiştirmiştim ancak bunun bir çözüm olmadığını fark ettim.
Komple geliştirici seçeneklerini kapattım ve animasyonların normale dönmesini bekledim. Cihazı yeniden başlatınca sorunun %90 civarında çözüldüğünü fark ettim.

Pencere ve geçiş animasyonlarını değiştirmiştim ancak bunun bir çözüm olmadığını fark ettim.
Komple geliştirici seçeneklerini kapattım ve animasyonların normale dönmesini bekledim. Cihazı yeniden başlatınca sorunun %90 civarında çözüldüğünü fark ettim.

Sevindim hocam. Geliştirici seçenekleri telefonu neredeyse garantiden çıkarabilecek ayarlar içeriyor bu sebeple bu problemleri yaşadınız.

Hocam telefonunuzda sıkıntı var. Servise göstermenizi öneririm. İnşallah Android'e laf atan Apple fanboylari toplanmaz.

Hocam telefonda sıkıntı olmadığını halen savunuyorum.
Android cephesinde uygulamalarda optimizasyon sorunu var.
Snapchat'in kamerasında kasma varken Instagram'ın kamerasında kasma olmaması uygulamaların işletim sistemi ile optimizasyon sorunu yaşadığına işarettir.
Eski cihazımda Samsung'tu onda da aynı sorunları yaşıyordum.
Ki sorun sadece market uygulamalarında değil telefonun kendi kamera uygulamasında da var. Acele ile ne zaman işim düşse kamera kasıyor.
Animasyon ve geliştirici seçenekleri muhabbeti ile bugün telefonun kullanımı düzeldi.

Hocam telefonda sıkıntı olmadığını halen savunuyorum.
Android cephesinde uygulamalarda optimizasyon sorunu var.
Snapchat'in kamerasında kasma varken Instagram'ın kamerasında kasma olmaması uygulamaların işletim sistemi ile optimizasyon sorunu yaşadığına işarettir.
Eski cihazımda Samsung'tu onda da aynı sorunları yaşıyordum.
Ki sorun sadece market uygulamalarında değil telefonun kendi kamera uygulamasında da var. Acele ile ne zaman işim düşse kamera kasıyor.
Animasyon ve geliştirici seçenekleri muhabbeti ile bugün telefonun kullanımı düzeldi.

Hocam siz sorunun arayüzde kendi programlarında olduğunu söylemişsin bu yüzden de sorun ya telefonda ya da yazılım da oluyor. O yüzden öyle bir şey dedim ve ayarları normal haline döndürdüğüzde mi düzeldi?

Yeni konular

Geri
Yukarı